​Ta3 roztancovala svojich obchodných partnerov

Televízia ta3 organizovala nezabudnuteľnú jarnú biznis párty pre svojich klientov na prestížnom bratislavskom mieste Rivers Club. Na večierku sa stretlo približne 230 hostí, aby si vychutnali výborné pohostenie a skvelú hudbu v podaní Kmeťobandu, ktorý je už takmer neodmysliteľnou súčasťou spravodajskej televízie ta3.

21.05.2024 00:00
DD SVK 82, pr, nepouzivat Foto:

Kmeťoband, známy svojou energickou hudbou, roztancoval prítomných a postaral sa o nezabudnuteľnú atmosféru večera. Medzi hosťami nechýbali ani známe tváre televízie ta3 – redaktori a moderátori, ktorí sa spolu so svojimi obchodnými partnermi zabávali a užívali si večer plný zábavy.

„Chcem sa úprimne poďakovať, že si naši klienti našli čas a prišli s nami stráviť príjemný večer spojený so skvelou hudbou a zábavou. Prejavujú nám svoju dôveru už viac ako 22 rokov a vážime si ich podpory, bez ktorej by sme nemohli dosiahnuť takýto míľnik,“ uviedol obchodný riaditeľ televízie ta3 Julián Lukáček.

Foto: Ta3
DD SVK 42, pr, nepouzivat

Pod značku ta3 v súčasnosti patrí lineárna spravodajská TV, mimoriadne úspešná platforma ta3konferencie, rôzne eventy a obsah distribuovaný na sociálnych médiách. Minulý rok sa televízia presťahovala do nových priestorov v budove Tower5, kde investovala do moderných technológií, nových štúdii ale hlavne do ľudí, ktorí sa dennodenne podieľajú na chode televízie.

Aj vďaka nim je ta3 najsledovanejšou spravodajskou televíziou na slovenskom mediálnom trhu a získala už tretí rok po sebe ocenenie najdôveryhodnejšia mediálna značka podľa prieskumu REUTERS INSTITUT.

Foto: Ta3
DD SVK 20, pr, nepouzivat

„Sme hrdí, že naši obchodní partneri stoja pri nás na tejto ceste a tešíme sa na ďalšie spoločné výzvy a projekty,“ dodal Lukáček. Spolu s generálnym riaditeľom Jánom Svobodom a obchodným riaditeľom denníka Pravda, Ladislavom Ollém pripravili pre partnerov príjemnú atmosféru, ktorá posilnila vzťahy a podporila ďalšiu spoluprácu.

Foto: Ta3
DD SVK 129, pr, nepouzivat

Ta3 aj naďalej pokračuje vo svojej misii prinášať kvalitné spravodajstvo a relevantný obsah svojim divákom a klientom. Tento úspešný večer je len ďalším dôkazom toho, že ta3 vie, ako spojiť biznis a zábavu do jedného výnimočného zážitku.

+14
chyba