EUROVEA oslavuje rok rekordných úspechov!

Pred rokom sa EUROVEA stala najväčším nákupným centrom na Slovensku po otvorení novej časti, ktorá rozšírila jej rozlohu na pôsobivých 85 000 m2. Počas uplynulého roka zaznamenala mimoriadny úspech rekordnou návštevnosťou a rastúcim počtom návštevníkov. Svoje prvé výročie oslavuje bohatým programom s exkluzívnymi zľavami a obľúbeným cirkusovým festivalom Cirkul'ART.

21.05.2024 00:00
Matej Kovac, pr, nepouzivat Foto:

Rekordná návštevnosť a ocenenie

EUROVEA poskytuje návštevníkom komplexný zážitok a je miestom, kam sa ľudia radi vracajú. Moderné centrum ponúka širokú škálu obchodov svetových a slovenských značiek, ktoré inde Bratislave nenájdete, najväčšie kino s VIP zónou, pestrú gastronómiu s promenádou a rôzne podujatia pre celú rodinu. Od rozšírenia v roku 2023 dosahuje priemerná denná návštevnosť 60 000 návštev­níkov, pričom tento rok ich v apríli centrum privítalo v jeden deň až rekordných 100 000. Tento mimoriadny úspech bol ocenený aj prestížnym titulom Najväčší v biznise v kategórii Nákupné centrá za rok 2023. Ocenenie potvrdzuje pozíciu EUROVEA ako lídra v oblasti nákupných centier na Slovensku.

Foto: PETERSULIC.SK
FNC -133, pr, nepouzivat

Narodeninové zľavy v mobile

Za výhodnými nákupmi sa oplatí prísť do EUROVEA v termíne od 23. do 26. mája. Na nábreží Dunaja sa bude konať nákupný maratón s pestrou ponukou zliav a výhod v butikoch, obchodoch aj reštauráciách. Online zľavové kupóny získate veľmi jednoducho. Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke: https://vyrocie.eurovea.sk/ a kupóny vám budú doručené priamo do vašej e-mailovej schránky. Potom už iba ukážete pri platení zľavový kupón v mobile. Ak patríte k módnym nadšencom, určite oceníte zľavy v butikoch a obchodoch ako GAP, VUCH, TATUUM, Alpine Pro, 4F, Wellensteyn, Tosca Blu, Twinset Milano, Alain Delon a Luisa Spagnoli. Šperky za výnimočné ceny, ktoré vám pripomenú vaše nezabudnuteľné zážitky, nájdete v obchodoch Sofia, Zlato LUX a Lotsi. Kvalitné topánky a doplnky za skvelé ceny kúpite v Ecco, Humanic, Baťa, WOJAS, CCC a SHAPEN.

EUROVEA Zlavove Kupony web 1000x1000, pr, nepouzivat

Nezabudnite počas zľavového víkendu navštíviť Fann Parfumérie a kvalitnú kozmetiku kúpite aj v obchodoch L'Erbolario, Notino, Soaphoria a Manufaktura. Množstvo produktov s výpredajovými zľavami nájdete v obchode DATART. Ak potrebujete niečo do domácnosti, v obchode Orion máte so zľavovým kupónom zľavy na celý sortiment. Online kupóny platia aj na služby a osobnú starostlivosť v Detskom kaderníctve, Solárku a očných optikách Alensa a Grand Optical, kde nájdete výhodné ceny na značkové okuliare a meranie zraku. Tlak a cukor v krvi vám bezplatne zmerajú v BENU lekárni pri použití online kupónu. Dobré jedlo, kávu, kvalitné víno a sladkosti nakúpite výhodne v obchodoch Lindt, Regal Burger, Nordsee, Starbucks, Zelený obchod a Matyšák Shop. Nenechajte si ujsť ani zľavy na exotické dovolenky a zájazdy v Tip Travel a Kartago Tours, a využite služby štylistky Simony Domonkošovej, ktorá pozná každý obchod a butik v EUROVEA. V novom rodinnom zábavnom centre Adventica na prvom poschodí s rozlohou takmer 2 000 m² si užijete s deťmi dve hodiny zábavy za cenu jednej. Zaregistrujte sa ešte dnes na webovej stránke: https://vyrocie.eurovea.sk a pripravte sa na nákupy plné radosti a úspor!

adventica2, pr, nepouzivat

Cirkusový festival

Posledný májový víkend si užijete na nábreží okrem nákupov aj kopec zábavy. Obľúbený festival Cirkul'ART sa opäť vracia do Bratislavy a tentokrát prinesie neuveriteľných 44 predstavení pod holým nebom na nábrežie Dunaja! Od 24. do 26. mája sa EUROVEA premení na čarovný cirkusový svet plný akrobatov, žonglérov, moderných klaunov, tanečníkov a umelcov z celého sveta. Nechajte sa očariť vysokou hrazdou, vzdušnými akrobatickými šou, chodúľovým divadlom a množstvom cirkusových prekvapení. Najmenší návštevníci sa zabavia vo workshopovej zóne, kde si vyskúšajú rôzne cirkusové disciplíny a stanú sa na chvíľu ozajstnými akrobatmi. Každý večer vyvrcholí program úžasnou ohňovou show. Príďte sa zabaviť s celou rodinou. Čaká na vás nezabudnuteľný víkend plný umenia, zábavy a úžasných zážitkov. Vstup na festival je úplne zdarma!

cirkulart, prm, nepouzivar
chyba