Na Red Bull Dance Your Style sa bude čo pozerať!

Milujete hudbu a tanec? V tom prípade si do kalendára poznačte poslednú júnovú nedeľu. Či už sú vaše pohyby na úrovni profíka, alebo si tanec užívate skôr pasívne, tanečný sviatok v podaní Red Bull Dance Your Style vás vtiahne do svojich rytmov a atmosféry už 25. júna na námestí pred Euroveou v Bratislave. Spoločne si užijeme šou až 16 vybraných tanečníkov, pričom o víťazovi rozhodnete práve vy!

09.06.2023 00:00
Red Bull, pr, nepouzivat Foto:

Viac informácií o Red Bull Dance Your Style nájdete TU.

KEĎ SA STRETNE FREESTYLE A TANEČNÍ PROFESIONÁLI

Tanečný freestyle z ulice? Aj tak by sme mohli nazvať znamenitú šou Red Bull Dance Your Style, koncept ako vystrihnutý z amerického filmu. Všetci 16 súťažiaci totiž predom nebudú ani len tušiť, na akú hudbu budú tancovať, a rovnako tak aj ich tanečný súper im bude náhodne priradený. A čo víťaz? Tak o tom rozhodnete práve vy, diváci. Každý totiž dostane do rúk kartičku a po skončení každého vystúpenia ju dvihne nad hlavu buď modrou, alebo červenou stranou vpred – podľa toho, akú farbu má pridelenú súťažiaci, ktorého výkon ho presvedčil viac.

„Red Bull Dance Your Style som sa zatiaľ zúčastnil len ako divák. Atmosféra bola neskutočná, takže sa teším, že tento rok sa súťaže zúčastním už ako tanečník. Ide o skvelú príležitosť ako bežným ľuďom ukázať, ako v tanečnej komunite žijeme,“ vyjadril sa súťažiaci Addy z tanečnej skupiny ADT crew, ktorý bude reprezentovať Waacking štýl.

Foto: Red Bull
Red Bull, pr, nepouzivat

„Pôjde o úplne prvý battle na Slovensku, v ktorom sa bude tancovať aj afro! Verím, že diváci sa zabavia a pocítia moju radosť z tanca“, okomentovala súťažiaca Denisa Mzungu Mrvová, ktorá sa tancu venuje od svojich 11 rokov.

„Tak toto rozhodne nebude žiadna bežná nedeľa! Pôjde o skvelý zážitok nie len pre nás tanečníkov, ale rozhodne aj pre všetkých divákov. Môj prejav bude autentický, uvidím, ako ohúrim divákov,“ dodala súťažiaca Martina Lieskovská, ktorá v súčasnosti reprezentuje The Slovak Waackers a celosvetovú Chicago Footwork Crew Creation Global.

„Čo chcem v divákoch zanechať ja? Bezpečné napätie, niečo zážitok z kolotočov!“ úsmevne uzatvára súťažiaci tanečník Krishpin.

Foto: Red Bull
Red Bull, pr, nepouzivat

Chcete vedieť viac? Všetkých súťažiacich tanečníkov Red Bull Dance Your Style spoznáte na tomto odkaze.

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Dance Your Style sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

chyba