Lexus hviezdou filmového festivalu v Benátkach

K hlavným predstaviteľom sveta filmu, celebritám a VIP osobnostiam sa v rámci slávnostného otvorenia 79. ročníka medzinárodného filmového festivalu v Benátkach (La Biennale di Venezia) pripojila aj značka Lexus. Výrobca prémiových vozidiel, ktorý je už šiesty rok za sebou oficiálnym dodávateľom festivalových automobilov, poskytol pre akciu na červenom koberci svoje najnovšie modely, na čele s úplne novým hybridným SUV Lexus RX.

15.09.2022 00:00
lexus, pr nepouzivat Foto:

Na slávnostnom večere sa zúčastnili hviezdy ako Julianne Moore, Regé-Jean Page, Rocio Morales, Catherine Deneuve a Tessa Thompson, ktoré na akciu doviezli elektrifikované modely Lexus UX, NX, RX a ES.

Podpora festivalu zo strany značky Lexus odráža spoločné hodnoty sveta filmu a motorizmu. V oboch prípadoch je zrejmá dlhodobá snaha rozširovať ľudské horizonty prostredníctvom cestovania, spomienok a nadobúdania nových skúseností.

Foto: Pascal Le Segretain
lexus, pr nepouzivat

„Ide o reprezentatívnu scénu k uvedeniu úplne nového RX, jedného z našich najikonickejších modelov. Veríme, že festival a jeho návštevníci rozpoznajú a ocenia dizajn, kvalitu, technológie a pozornosť venovanú ekológii, ktorú sme do nového RX investovali,“ hovorí Maurizio Perinetti, riaditeľ spoločnosti Lexus Italy.

Nové RX sa predstaví spoločne s ďalšími modelmi z ponuky elektrifikovaných modelov Lexus vrátane čistého elektrického crossoveru UX 300e. Vozový park tvorený 40 automobilmi s vlastným vodičom bude slúžiť na dopravu hostí a oficiálnych činovníkov na akcie usporadúvané na červenom koberci, a to až do 10 septembra, kedy bude festival slávnostne zakončený. V súlade s výnimočnou atmosférou tohto podujatia bude modelový rad zahŕňať aj LC 500, oceňovaný vlajkový model Lexus so skladacou strechou.

Foto: Pascal Le Segretain
lexus pr nepouzivat
 Foto: Pascal Le Segretain
lexus, pr nepouzivat
Foto: Pascal Le Segretain
lexus, pr nepouzivat
chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy