Aj vy máte pocit, akoby to bolo len včera? Prešlo už 20 rokov a tieto hity nás stále bavia!

Nalaďte si kauflandvasbavi.sk v nedeľu 23. augusta 2020 o 20:00

18.08.2020 00:00
digiline, PR článok, nepoužívať Foto:

Slečna ja vás zveziem, moje auto je dosť…veľké. Ak ste správne doplnili refrén notoricky známej hitovky súrodencov Hečkovcov, zrejme už nepatríte do kategórie násťročných. Nuž, mladší už nebudeme. Ale znovu zažiť ten pocit, že máme povedzme o 20 rokov menej by nebolo od veci, čo poviete? Na jeden celý večer, dokonca už tento víkend, môžete tento pocit znovu zažiť u vás doma, pri pohári dobrého vína či piva (z Kauflandu).

Je to už 20 rokov, odkedy Kaufland otvoril prvý obchodný dom na Slovensku, v Poprade. Za ten čas sa toho veľa zmenilo. Širšie strihy nohavíc nahradili úzke, cédečka nahradili mp3, tlačidlové mobily dotykové. Počet obchodných domov Kaufland na Slovensku sa medzičasom rozrástol na neuveriteľných 70. Jedno, čo sa ale za tie roky nezmenilo je, že v každom jednom z nich Kaufland stále ponúka rovnako kvalitné a čerstvé potraviny. A to si zaslúži poriadnu oslavu!

Nalaďte sa na horúcu letnú RETRO ONLINE párty!

Aj preto vám #kauflandvasbavi opäť prinesie nezabudnuteľný večer, tentoraz v štýle RETRO zábavy online. Z pohodlia gauča či letnej terasy si ho môžete naladiť v nedeľu, 23. augusta o ôsmej večer na www.kauflandvasbavi.sk.

Foto: PR servis
digiline, PR článok, nepoužívať

Okrem legendárnych Hečkovcov nebude chýbať ani ďalšia legenda tanečnej scény, ktorá v 90. rokoch valcovala české a slovenské hitparády, dvojica MADUAR. S nostalgiou a naživo vám pripomenie svoje najväčšie hity ako Hafanana, Do It, či Anjel v nadupanej 45-minútovej show, ktorá vás zaručene roztancuje. Špeciálnym hosťom bude Ivanna Bagová, prvá víťazka Hlasu Česko Slovenska.

Foto: PR servis
digiline, PR článok, nepoužívať

Zažiť jedinečnú diskotékovú party s Maduarom, Hečkovcami, Sajfom či Alenkou Heribanovou môžete už túto nedeľu 23.8.2020 o 20:00 na www.kauflandvasbavi.sk.

Foto: PR servis
digiline, PR článok, nepoužívať

Ak vás spomienky na hity minulé roztancujú natoľko, že nebudete chcieť prestať, o lístky na jediný tohoročný open air koncert, ktorým MADUAR ukončí leto v Rimavskej Sobote, si môžete zasúťažiť aj na Instagrame @kauflandsloven­sko.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy