V animáku Ľadová sezóna 3 si prídu na svoje deti aj rodičia

13.02.2020 00:00
Bontonfilm, PR článok, nepoužívať
Autor:

Ľadový medveď a polárni lumíci v exotickej džungli? Tretie dobrodružstvo obľúbeného medvedieho sympaťáka Norma bude iné ako tie predchádzajúce, ale o nič menej zábavné.

Norm má na prvý pohľad všetko, čo taký kráľ severného pólu potrebuje. Je veľký, chlpatý, má hrozivé zuby a ohromnú silu. S jeho kráľovským majestátom a medveďou hrôzostrašnosťou je to však už horšie. Dravou bielou šelmou sa Norm stal asi len omylom, tulene má rád ako kamošov, miluje zábavu, spoločnosť a roztržitosť či nemotornosť sú jeho druhým menom. Zato mu nechýba odvaha ani dobré srdce a oboje bude znovu potrebovať.

Autor: PR servis

Na jeho pól sa totiž prenesie naháňačka za strateným pokladom a dávna starobylá pamiatka sa zhodou náhod ocitne práve v jeho najmenej povolaných labách. Archeológ Jin ho poverí úlohou vrátiť ukradnutú vzácnu sošku tam, kam patrí. Norm sa teda vyzbrojí trojicou nezničiteľných lumíkov a vydá sa nájsť pradávny chrám ležiaci uprostred pralesa na opačnom konci zemegule. Nebude to však také jednoduché, lebo v pätách majú neustále nebezpečného zločinca Dextera, ktorý chce poklad získať pre seba.

Autor: PR servis

Ľadová sezóna 3 je veľkolepým, zábavným dobrodružstvom živelného medveďa, ktorý sa dostal mimo svoj živel, a bezpochyby si získa celú vašu rodinu. Deti sa pobavia najmä na Normovej nešikovnosti a komických výčinoch bláznivých lumíkov, rodičov zase potešia narážky na slávne dobrodružné filmy, ako Indiana Jones, Tomb Raider či Johnny English.

Animovanú komédiu Ľadová sezóna 3 si môžete v kinách vychutnať už 20. februára 2020 so slovenským dabingom. Ak dovtedy nechcete čakať, pripravili sme pre vás špeciálne predpremiéry, ktoré sa uskutočnia 15. a 16. februára v multiplexoch Cinemax, Mlyny Cinemas Nitra, Kino Star Lučenec a Zvolen, Cinema City Aupark, Eurovea a VIVO!, Golden Apple Cinema Liptovský Mikuláš a Tuli Cinema Šamorín.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku