Labková patrola bude koncom januára opäť zasahovať v kinách!

28.01.2020 06:00
Labkova patrola, Pr clanok, reklama, nepouzivat
Autor:

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov neohrozených labiek! Po megaúspechu v roku 2019 prichádzajú do kín ďalšie dobrodružstvá slávnej Labkovej patroly. Odvážne šteniatka budú tentokrát pomáhať pri veľkolepých automobilových pretekoch v Adventure Bay. Niektoré z nich sa dokonca samy posadia za volant pretekárskeho auta a predvedú všetkým divákom parádnu jazdu! Okrem špeciálneho dlhšieho pretekárskeho dielu sa môžete tešiť aj na dve najnovšie epizódy.

Labková patrola je jedným z najväčších detských fenoménov súčasnosti. A to nielen v televízii a na internete. Predajcovia hračiek, tričiek alebo školských pomôcok hlásia, že najväčší úspech majú práve veci s postavičkami z tohto obľúbeného seriálu.

Niet sa teda čo čudovať, že partička psích záchranárov zaznamenala minulý rok obrovský úspech aj na striebornom plátne. Pre mnohých detských divákov to bola zároveň premiérová návšteva kina a určite už netrpezlivo čakajú, kedy si svojich obľúbených hrdinov budú môcť opäť vychutnať v „nadživotnej“ veľkosti.

Autor: PR servis

Na „labkáčov“ tento raz čaká veľké automobilové dobrodružstvo. Kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye vytvoria tím mechanikov pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu k víťazstvu. Ich šampión sa však nešťastne zraní a nemôže pokračovať v pretekoch. Labkovú patrolu ale len tak niečo nezastaví, žiadna úloha pre nich nie je príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Volant teda chytí do rúk Marshall, šliapne na plyn a predvedie všetkých divákom svoje výnimočné šoférske zručnosti.

Špeciálny pretekársky film doplnia dve nové epizódy, v ktorých si labky budú musieť poradiť s obrovskými odtrhnutými balónmi a zachraňovať priateľov zo siete gigantického pavúka. Chcete vedieť, ako to šteniatka všetko zvládnu?

Film Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať! si budete môcť vychutnať v kinách od 30. januára 2020.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku