Vianočný Bazár Chalaňov vyvrcholí Žúrom s netradičnými spojeniami

11.12.2018 06:00
bazar, PR článok, reklama, nepoužívať

Vystúpi aj primátor Bratislavy či Majo Miezga s kapelou.

Vianočný Bazár Chalaňov bude aj tento rok v bratislavskom V-klube a to v termíne 15–16. decembra. Počas víkendu si jeho návštevníci môžu nakúpiť netradičné vianočné darčeky a ich kúpou tak pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú. Originálne vianočné darčeky však môžete darovať aj vy! Stačí, ak prinesiete svoje staré oblečenie, CDčka, hračky, knihy či iné predmety, a tie si na bazári nájdu svojho nového majiteľa. Alebo si kúpte lístok na Vianočný Žúr Chalaňov.

Vianočný Žúr Chalaňov je už každoročným tradičným vyvrcholením tohto štvordňového charitatívneho podujatia. V pondelok 17. decembra 2018 so vstupom od 18.00 v Majestic Music Club (MMC) postupne vystúpia známi speváci, hudobné skupiny, herci a osobnosti spoločenského a kultúrneho života. Častokrát ide o netradičné kombinácie, ktoré robia tento koncert nielen skvelým žúrom, ale aj neopakovateľným hudobným zážitkom pre všetkých zúčastnených.

Tešiť sa tak môžete na skupiny Para či Polemic alebo vystúpenie Tono Popovič Band (spevy Kamil Mikulčík, Vilo Csontos, Soňa Norisová, Zuzana Mauréry, Marián Labuda ml., Emma Drobná, Lukáš Pišta, Lucia Šípošová, Saša Okálová, Dominika Morávková a s nimi skvelá muzikantská zostava okolo hudobníka a dirigenta Tona Popoviča).

So svojím programom vystúpia aj Lukáš Adamec & Tomi Okres, Ľudová hudba A. Záhorca, Orchester Jeana Valjeana (herec Dano Fischer a spol.), Zedz Mi Jazz (herci Dano Fischer, Zuzana Konečná, Agáta Spišáková), Bijouterier, The Anyone, Dj Jimmy Pé b2b Fallgrapp Dj set či Dj Carlo + saxofónista Mário Belák. Majo Miezga sa v rámci Žúru už po tretíkrát predstaví so svojou kapelou JB Project feat. Peter Nádasdi. S Heľpianskou rodinou vystúpi aj Lukáš Latinák.

Fanúšikovia rapu sa môžu tešiť na vystúpenie VEC & Škrupo & Saša Okálová, Kaliho v spolupráci s Peter Pann, či Modré Hory.

Celý Žúr otvorí herec a riaditeľ Divadla Astorka Vladimír Černý.

Výťažok zo vstupného, ako aj z predaných tombolových lístkov, poputuje na štyri vybrané projekty. Lístky sú dostupné na internetovej stránke https://inviton.sk/…halanov-2018

Celým večerom budú ako moderátori sprevádzať tváre charitatívneho projektu – herci Lukáš Latinák, Marián Miezga a Róbert Jakab.

Viac informácií o celom podujatí a projektoch, ktoré sa vďaka finančnej zbierke podporia, nájdete na internetovej stránke www.vianocnybazarchalanov.sk.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk