Hravé Vianoce v Inchebe

01.12.2017 08:00
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od 1. decembra sa opäť otvoria brány Incheby, aby do hlavného mesta vniesli kúzlo najkrajších sviatkov roka a ponúkli nápady pre tie najkrajšie darčeky.

V prípade, že nemáte tušenia, čo nakúpiť blízkym pod vianočný stromček, inšpirujte sa na Dňoch Vianoc. V Inchebe bude k dispozícii denne takmer tristo predajcov a stánkov plných vianočných darčekov. V širokom sortimente od praktických výrobkov do domácnosti, cez oblečenie, kabelky, elektroniku, kozmetiku, knihy, gurmánske výrobky, hračky, náradie, šperky či bižutériu určite nájdete niečo pre každého člena rodiny.

Dni Vianoc nelákajú len na bohatý sortiment, ale aj na zaujímavé víkendové aktivity, pri ktorých môžete vianočnú atmosféru nasávať so svojimi blízkymi. Hneď prvý decembrový víkend – 2. a 3. decembra Incheba hostí festival spoločenských hier HRAtislava. Budete môcť na vlastnej koži otestovať ktorúkoľvek z vyše 1500 hier z celého sveta, pričom s výberom a pravidlami vám pomôže skúsený personál. Ak patríte medzi tých, ktorí radi trénujú svoju myseľ, na svoje si prídete v zóne hlavolamov. Každý deň podujatia okrem toho dostane prvých 500 návštevníkov, ktorí vylúštia zadanú hlavolamovú úlohu darček – hlavolam SMART. Chýbať nebude ani každoročná súťaž o desiatky hier, do ktorej sa zapojí každý, kto si zahrá hru. Svoje špeciálne miesto na hranie si nájdu aj tí najmenší v HRYzbičke s hrami pre menšie deti. Ak radi podporuje slovenských autorov, na festivale určite navštívte „Slovenskú uličku“ plnú herných noviniek ako aj prototypov. Úplnú slovenskú novinku Rozprávkari príde v sobotu poobede pokrstiť herec Lukáš Latinák. Spisovateľ a básnik Daniel Hevier sa na vás bude tešiť so svojím tvorivým programom a projektom Chyméros. Na festivale spoločenských hier okrem toho nájdete aj úspešnú zónu padajúceho domina a komixový kútik. A možno práve tu sa zrodia prvé nápady na skvelé vianočné darčeky pre rodinu a priateľov.

+4

Vianočné víkendy doplní aj pestrý sprievodný program. Prvý vianočný víkend deti poteší napríklad aj tanečno-divadelné predstavenie Ľadové kráľovstvo. Pre najmenších je pripravený kútik detskej pošty, kde budú môcť napísať list Ježiškovi a podeliť sa s ním o svoje želania. Dospelí môžu originálne darčeky vyberať z dielní slovenských autorov, remeselníkov a výrobcov na Vianočných handmade víkendoch.

Dni Vianoc budú otvorené od 1. do 20. decembra, od pondelka do štvrtka od 11.00 do 19.00, v piatok a sobotu od 10.00 do 20.00 a v nedeľu od 10.00 do 19.00.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk