Chcete schudnúť alebo mať krásne a zdravé zuby?

Zdravý životný štýl je pre väčšinu dospelých v posledných rokoch vytúženým cieľom. Mnohí o ňom hovoria, avšak málokomu sa podarí v súlade s ním žiť.

22.11.2021 00:00
VUB, PR, nepouzivat Foto:

Vieme, čo by sme mali robiť pre to, aby sme žili zdravo – dostatočne dlho spať, pravidelne sa hýbať a zdravo sa stravovať. Ruku na srdce, kto dokáže len tak sám od seba zmeniť svoje nezdravé dlhoročné zvyklosti? Každý kto sa vo svojom živote pokúšal prestať fajčiť, či chcel schudnúť veľmi dobre vie, aké je to náročné.

Nie každý to dokáže sám

Ak sa dlhé roky nezdravo stravujete a máte minimálny pohyb, vtedy je potrebné si do tohto procesu pozvať odborníkov, napríklad výživových poradcov. Tí totiž vedia individuálne nastaviť jedálny lístok, vďaka ktorému sa dopracujete nielen k vysnívanej postave, ale aj k zdraviu. Rovnako sa samozrejmosťou stane vo vašom živote primeraná dávka pohybu. Nezmyselné diéty, ktoré sú veľmi obmedzujúce, nemá asi nikto rád. Je to vyčerpávajúce, keďže pri nich môžeme pociťovať hlad, cítime sa vyčerpaní a navyše sa po ich skončení dostaví známy jojo efekt. Výživový poradca vám vie nastaviť stravu tak, že sa vďaka nej budete cítiť lepšie a s novým prílivom energie, čo býva pri diétach často opačne.

Za služby dnes tiež platíme na splátky

Výživový poradca si samozrejme nechá za svoje služby zaplatiť, ako každý iný. Niekedy nemusí ísť o úplne malé sumy, ale z dlhodobého hľadiska sa vám to určite vráti. Dobrou správou je, že dnes môžete využiť jeho služby bez toho, aby ste zaťažili svoj domáci rozpočet. Môžete si ho totiž zaobstarať na splátky. Donedávna sme boli zvyknutí, že na splátky si kupujeme práčku či chladničku. V súčasnosti Slováci bežne “splátkujú” viaceré služby. V tomto roku tvoria najväčší objem práve služby výživových poradcov, druhé miesto patrí stomatológom a tretie rôznym vzdelávacím kurzom.

Je to rýchle a jednoduché

Nákup na splátky je dnes veľmi rýchly a jednoduchý. Ak ste klientom VÚB banky, alebo ste už cez Quatro nakupovali, váš nákup prebehne rýchlo a bez potreby predloženia dokladov. Podmienkou je, že máte zriadenú službu VÚB Nonstop banking a viete sa do nej prihlásiť. Celý proces nemusí trvať viac ako 20 minút.

Quatro je dlhoročným lídrom v splátkovom predaji s najvyšším trhovým podielom a v súčasnosti patrí do silnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorej súčasťou je aj VÚB banka.

chyba