Získajte peniaze z každého nákupu online

06.02.2020 09:29
Tipli, PR článok, nepoužívať
Autor:

Vyhľadávate sezónne výpredaje alebo kupóny, len preto, aby ste ušetrili? Šetrenie ale nemusí byť také zložité. Tipli ponúka riešenie, je ním cashback.

Ušetrite v každom obchode

Cashback je zázračným prostriedkom, vďaka ktorému ušetríte pri každom vašom nákupe online. Je to doslova „získanie peňazí späť“ z vašich nákupov. Možno vám to znie neuveriteľne a hľadáte v tom háčik, no nie je nič jednoduchšie. Stačí prostredníctvom Tipli nakúpiť v jednom zo svojich obľúbených obchodov a Tipli vám vráti časť peňazí, ktoré ste utratili, späť na váš účet.

Autor: PR servis

Ako to funguje

Pýtate sa, prečo by vám nejaký portál vracal peniaze z vášho nákupu? Samozrejme, nie je to len tak. Z cashbacku profitujú všetky tri strany. Vy, obchod v ktorom nakúpite aj Tipli. Vďaka tomu, že portál Tipli privedie nového zákazníka napríklad na stránku Booking.com, získa istú províziu, z ktorej časť získate aj vy vo forme cashbacku.

Autor: PR servis

Ako používať cashback

Využívanie cashbacku je veľmi jednoduché. Stačí venovať pár minút registrácii na portál Tipli, vyhľadať si na portáli váš obľúbený obchod, prekliknúť sa cez možnosť „Nakupovať“ a ďalej si prezerať a nakupovať veci v e-shope tak, ako obvykle. Ak si chcete tento postup uľahčiť, Tipli ponúka vlastný doplnok do prehliadača, vďaka ktorému vám už žiadna cashback odmena neunikne.

Koľko môžete ušetriť

Výška cashbacku je v každom obchode iná. Napríklad v obľúbenom obchode s obuvou Deichmann, môžete vďaka cashbacku získať až 4 % vami minutej sumy späť. Naopak v inom obchode, napríklad AliExpress je výška cashbacku až 10 %. Na Tipli nájdete vyše 350 obchodov, v ktorých môžete vďaka cashbacku výhodne nakupovať.

Autor: PR servis

Zľavy, kupóny a letáky

Cieľom Tipli je, aby ste ušetrili čo najviac. Práve preto vám okrem cashbacku ponúka aj aktuálne zľavy a kupóny. Kliknite napríklad na Booking.com a zistíte, aké akciové pobyty ponúka a ušetrite vďaka nim a cashbacku ešte oveľa viac.

Okrem zliav a kupónov nájdete na portáli Tipli aj letáky najlepších slovenských obchodov. Chcete vedieť aká akčná ponuka je tento týždeň v obchode Lidl? Stačí sa pozrieť. Odteraz môžete s Tipli šetriť pri každom nákupe a zároveň byť informovaný o všetkých prebiehajúcich akciách a zľavách.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku