Prečo by ste si v PSS mali sporiť aj v roku 2019?

21.01.2019 00:00
PSS, stavebné sporenie, PR článok, nepoužívať Foto:

… pretože sa to stále oplatí

Stavebné sporenie v PSS je stále výhodné. A to i napriek zmeneným podmienkam, ktoré začali platiť od začiatku tohto roka. Vďaka úrokovému bonusu + základnej úrokovej sadzbe a štátnej prémii získa sporiteľ nadštandardné zhodnotenie vkladov. Mimochodom, väčšina našich klientov bude mať aj naďalej nárok na štátnu prémiu. V tomto roku predstavuje 2,5 % z ročných vkladov, maximálne až 70 €. A to nie je zanedbateľná čiastka. Mali by ste tiež vedieť, že vlastné vklady a úroky sú pre stavebných sporiteľov dostupné kedykoľvek bez dokladovania, a že vklady na účtoch stavebného sporenia sú chránené zákonom až do výšky 100 000 eur.

… pretože deti sú vždy až na prvom mieste

Stavebné sporenie pre deti Junior extra v PSS má dlhú tradíciu. Všetky jeho výhody z minulosti zostávajú v platnosti aj v súčasnosti. Uzatvorenie zmluvy pre deti (v tarife JF) do jedného roka je aj naďalej zdarma. Dieťa od banky dostáva ochranu v podobe Extra istoty až do výšky 10 000 €. Môžete počítať aj so štátnou prémiou, keďže výška príjmu rodičov sa pri zmluvách Junior extra neskúma. A ak to bude potrebné, sporenie Junior extra je možné kedykoľvek bezplatne previezť na rodiča.

… pretože je to moderné

V rámci online stavebného Sporenia Lišiak svoje vklady zhodnotíte výhodne a bez akejkoľvek viazanosti. Prístup ku svojim peniazom prostredníctvom portálu Moja PSS máte 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete s nimi manipulovať kedykoľvek budete potrebovať. Banka od vás nevyžaduje žiaden minimálny vklad ani zostatok či pohyby na účte. Naopak, prostredníctvom obchodného zástupcu vám poskytne osobnú starostlivosť s individuálnym prístupom.

… pretože, je to pre vás výhodné

Kto si v PSS sporí, ten má nárok na výhodnejší úver – nižšiu úrokovú sadzbu a vyšší úver bez založenia nehnuteľnosťou – ako bez predchádzajúceho sporenia. A kto pri sporení splní vopred dohodnuté podmienky, ten má zákonný nárok na stavebný úver s nízkou a počas celej doby splácania nemennou úrokovou sadzbou. Toto vám žiadna hypotéka neposkytne. Mimochodom, výhodná úroková sadzba + dlhá doba splatnosti = nízke splátky. Také nízke, že si ich môžu dovoliť aj ľudia s nižšími príjmami. Je skvelé, že PSS svojmu sporiacemu klientovi za výhodných podmienok dokáže požičať až 50 000 eur bez zabezpečenia nehnuteľnosťou. Vyššie čiastky je už potrebné založiť bytom alebo domom, pričom ich úroková sadzba je výrazne nižšia ako tých predchádzajúcich.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy