Objavte čaro Mara Campingu pri brehu Liptovskej Mary už toto leto

Hľadáte ideálne miesto na letnú dovolenku pri vode na Slovensku?

10.07.2024 00:00
dovolenka

Mara Camping v Liptovskom Trnovci je pre vás tou správnou voľbou. Nachádza sa pri najväčšej vodnej nádrži na Slovensku, Liptovskej Mare, ktorá vás okúzli.

Rodinka či partia priateľov – každý si príde na svoje

Krásna kamienková pláž, tieň pod borovicami, čistá voda a výhľad na Nízke Tatry. No neznie to ako dokonalá kombinácia? Hostia Mara Campingu majú totižto jednu veľkú výhodu – neobmedzený vstup na najkrajšiu pláž na Liptovskej Mare len pár krokov od areálu.

Vychutnáte si tu širokú škálu zábavných aktivít od vodného bicykla, cez kajak, paddleboard či adrenalínový wakesurfing a flyboarding. Na čo tiež určite nezabudnete, sú večerné prechádzky po brehu, kde sa bude vaša rodina kochať západom slnka nad horami.

dovolenka

A kde budete spať? Výber je len na vás

Keď hovoríme o kempe, neznamená to, že musíte byť len v stane alebo v karavane. V Mara Campingu nájdete aj ubytovanie v chatkách, dreveničkách či mobilných domoch hneď pri vode. A pre tých, ktorí túžia po niečom ešte viac osobitnom, nájdu v kempe aj štýlové glampingové stany, kde spojenie s prírodou prináša jedinečný zážitok.

dovolenka

Priateľská atmosféra a nádherné scenérie

Mara Camping nie je len miestom na dovolenku. Je to miesto, kde sa budete cítiť ako doma. Rezervujte si svoju letnú dovolenku v Mara Campingu a zažite nezabudnuteľné chvíle pri liptovskom mori. Teraz s 10% zľavou vďaka kódu PRAVDA10, ktorý stačí zadať pri online rezervácii. Platí do 15. septembra 2024.

dovolenka
chyba