Do utorka za vás uhradia polovicu dovolenky

Akcia najväčšej cestovnej kancelárie trvá len 3 dni. Ponúka 50% zľavy.

25.03.2024 00:00
Akcia na dovolenky v exotike - nepoužívať Natív Foto:
Viac informácií o akcii nájdete na bubo.sk.

Predaj dovoleniek v exotike s 50% ZĽAVAMI od BUBO trvá len 3 dni. Nemáte tak čas váhať. Teraz máte poslednú šancu na získanie výnimočných predsezónnych zliav. S jarnými zľavami až 53% na 4269 garantovaných termínov ciest odletíte v roku 2024 či 2025 na dovolenku vašich snov s celou rodinou za najvýhodnejši­u cenu.

Vietnam Foto: BUBO
Vietnam - nepoužívať natív Vietnam

5 HORÚCICH TIPOV PRE VÁS:

1. Thajsko, Malajzia, Singapur so zľavou 51% (ušetríte až 1833 eur)

Náš najväčší hit už tri desaťročia. Na najobľúbenejšom zájazde BUBO klientov sa vyberieme do večne živého Bangkoku, na opustené ostrovy s najkrajšími plážami Thajska, do Kuala Lumpur až do Singapuru.

2. 3 x naj Afriky so zľavou 50% (ušetríte 1485 eur)

To najlepšie z Afriky v kocke. Kapské Mesto, nádherné Viktóriine vodopády a najlepšie safari plné slonov v národnom parku Chobe. JAR, Botswana, Zimbabwe, Zambia. TOP z Afriky so slovenským sprievodcom.

3. Mexiko – veľký okruh so zľavou 50% (ušetríte 1876 eur)

Komplexná cesta fascinujúcou krajinou. Pyramídy Aztékov pri Mexico City, pláže Acapulca aj Cancunu, najkrajšie mesto Mexika Oaxaca, nádherné Palenque ukryté v džungli aj div sveta Chichen Itza s top sprievodcami.

4. Japonsko – zlatá cesta so zľavou 50% (ušetríte 2759 eur)

Už tri desaťročia spoznávame spoločnosť, ktorá je vo všetkom iná než naša. Sebavedomý a tvrdo pracujúci národ, ktorý spája ultra modernu s tradíciami izolovanej kultúry. Veľká cesta z Tokia do Osaky.

5. To najlepšie z Číny so zľavou 53% (ušetríte 2051 eur)

Ríša stredu, ktorú musíte vidieť. Veľký okruh po 7 pamiatkach UNESCO, všetky tváre neskutočne zaujímavej krajiny. Spoznáte Zakázané mesto čínskych cisárov, Hlinenú armádu, vystúpite na Veľký čínsky múr aj na najvyššie mrakodrapy Číny.

Japonsko Foto: BUBO
Japonsko - nepoužívať Natív Japonsko

Cestu môžete vrátiť

Chcete sa rozhodnúť rýchlo, ale nie ste istý, že sa trafíte do cestovateľského sna vašich blízkych? Nebojte sa. Ozvite sa nám do 7. apríla a zájazd nám môžete bezplatne vrátiť. Celú sumu využijete ako kredit na ďalšie cesty.

Ponuka pre individuálnych cestovateľov

Cestujete sama či sám a nechcete platiť doplatok za jednoposteľovú izbu? Nemusíte. Počas tejto akcie vám garantujeme doubytovanie, čím ušetríte stovky eur. Ak sa nám to nepodarí, jednoposteľovú izbu od nás dostanete zdarma.

Deti do 12 rokov cestujú zadarmo

Pamätáte si, ako vyzeral bežný deň počas vášho detstva? Pravdepodobne nie, ale stavíme sa, že si živo pamätáte na rodinný výlet, ktorý vám vyrazil dych. Ak chcete, aby mali vaše deti podobné intenzívne zážitky z ciest s rodinou, vezmite ich na nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia. Detská zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami, ale možno ju využijete pre vaše deti v budúcnosti.

Bahamy Foto: BUBO
Bahamy - nepoužívať natív Bahamy
chyba
Viac na túto tému: #dovolenka #akcia #zľava #exotika #Bubo