Vianoce na “ostrove” nemusia byť len snom

23.11.2020 00:00
kupele, pr clanok, reklama, nepouzivat

Túžite po „šťastných a veselých“, no predstava príprav a štandardného predvianočného zhonu vás vôbec neláka? Po náročnom roku si zaslúžite sviatky, po ktorých nebudete potrebovať ďalších pár dní dovolenky.

Vystresovaná mama so šmuhou od vanilkového cukru na líci si sadá k vianočnému stolu. Na dokonalom menu, ktorým ulahodí všetkým členom rodiny pracovala s väčšou či menšou spoluúčasťou ostatných od rána. Na vyčarovaní ducha Vianoc ešte o niečo dlhšie. Tento tradičný obrázok by ste mohli po náročnom roku premeniť na zážitok, ktorý vás nabije energiou a pozitívnymi emóciami.

Autor: Ales Vyslouzil

Piešťanský Kúpeľný ostrov aj počas Vianočných sviatkov privíta hostí s otvorenou náručou. Špičková starostlivosť, kúpeľné procedúry s blahodarnými účinkami na imunitu, pohybové ústrojenstvo a pokožku, a pokoj vyžarujúce prostredie je to, čo by vás mohlo podnietiť k zmene zabehnutých tradícií.

Vzhľadom na štatút zdravotníckeho zariadenia, pretestovanie antigénovým testom ešte pred ubytovaním a dôsledné dodržiavanie hygienických predpisov bez rušenia vášho pohodlia sú hotely a všetky pôžitky ponúkané kúpeľmi i naďalej k dispozícii pre verejnosť.

V čarovných priestoroch secesného klenotu piešťanského Kúpeľného ostrova v 5 – hviezdičkovom hoteli Thermia Palace zažijete okrem nezabudnuteľnej vianočnej večere komfort a rozmaznávanie, na ktoré si rýchlo zvyknete.

Predstavte si, že si k slávnostne prestretej tabuli sadáte po blahodarnom bahennom zábale či prechádzke na mrazivo čerstvom vzduchu, ktorý vám vyčaruje zdravú farbu na lícach. Predstavte si, že sa o váš gastronomický zážitok starajú na slovo vzatí profesionáli. A trochu rozmarne si predstavte aj to, že vám manikúra vydrží až do Nového roka, lebo nebudete musieť umývať tony riadu.

Ešte lepšie, ako zostať v rovine predstáv je ísť na www.ensanahotels.com/piestany a zarezervovať si najlepší vianočný pobytový balíček.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku