Rezidenčný projekt RNDZ je oficiálne skolaudovaný

V Rači, v jednej z najžiadanejších častí Bratislavy, sa úspešne dokončil ďalší rezidenčný projekt z dielne VI GROUP. Developer tak s potešením oznamuje, že projekt RNDZ bol právoplatne skolaudovaný a otvára svoje dvere pre majiteľov.

21.11.2023 00:00
projekt 4,  pr, nepouzivat

Samotný projekt predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú harmonické bývanie blízko mestskej infraštruktúry a zároveň v tesnej blízkosti prírody. Pozostávajúc z troch polyfunkčných blokov, projekt ponúka 302 bytov a apartmánov v štruktúre jednoizbových, dvojizbových, trojizbových ako i štvorizbových, doplnených o 412 parkovacích miest a 20 obchodných priestorov.

Projekt 1, pr, nepouzivat

Každá bytová jednotka je štandardne vybavená balkónom, loggiou alebo terasou, pričom vybrané jednotky na druhom poschodí sú exkluzívne ponúkané s predzáhradkou.

Projekt 5, pr, nepouzivat

Spoločné chvíle

RNDZ vyrástol s myšlienkou spoločenstva – od komunitnej záhrady až po športovisko a detské ihriská, je projekt navrhnutý tak, aby poskytoval priestor pre relaxáciu a aktívne trávenie voľného času v blízkosti obydlia.

Projekt 3, pr, nepouzivat

Bývanie s dotykom prírody

Obyvatelia nepochybne ocenia aj blízkosť Malých Karpát, ktorá poskytuje ideálne možnosti pre krátkodobé výlety a cyklistické vychádzky v okolí. V rámci areálu bol realizovaný aj cyklochodník pozdĺž ul. Sklabinská, posilňujúc tak možnosť zapojenia sa do aktívneho života a využívania priľahlých prírodných zón na šport.

Kvalita života obyvateľov je navyše zlepšená vďaka bohatému množstvu kultivovanej zelene, ktorá sa rozprestiera po celej ploche parteru. Zelené priestory vo vnútroblokoch zvyšujú estetickú hodnotu priestoru a poskytujú ideálne prostredie pre rodiny a jednotlivcov túžiacich po aktívnom životnom štýle.

Projekt 2, pr, nepouzivat

Vybavenosť a dostupnosť

S pevným zameraním na praktickosť každodenného života, projekt poskytuje svojim obyvateľom ľahký prístup k občianskej vybavenosti a dostupné spojenie s mestskou dopravou, vrátane blízkych MHD zastávok a Železničnej stanice Rača, čo obyvateľom umožňuje plynulý pohyb mestom.

VI GROUP aktuálne ponúka posledné voľné byty na trhu. Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tejto výnimočnej komunity.

Pre viac informácií o možnosti obhliadky a podrobnosti o dostupnosti bytov navštívte stránku www.rndz.sk.

chyba