Buďte dizajnérom svojho bývania. Inšpirujte sa tým najlepším

07.10.2019 00:00

Plánujete sa pustiť do zariadenia nového domu či bytu alebo premýšľate nad rekonštrukciou svojho súčasného bývania? Nevynechajte veľtrh nábytku MODDOM

Autor: Shutterstock

Zariaďovanie bývania môže byť pre mnohých ľudí obrovská výzva. Niet sa však čoho báť, a to ani v prípade, že sa nechystáte využiť služby profesionálneho dizajnéra. Interiér by mal v prvom rade odrážať náš vkus a štýl, no zároveň by mal byť praktický a esteticky príjemný, aby sme sa v ňom cítili dobre. Ak sa chystáte zariadiť si svoje bývanie, máme pre vás tip – inšpirujte sa na obľúbenom veľtrhu nábytku Moddom v bratislavskej Inchebe, kde sa od 16. do 20. októbra sústredí množstvo slovenských i zahraničných výrobcov a predajcov nábytku. Na veľtrhu objavíte nové značky, spoznáte aktuálne trendy a technologické novinky do domácnosti, poradíte sa s odborníkmi a inšpirujete sa tým najlepším.

Kráľovná medzi sedačkami? Nájdete ju na Moddome

Leňošenie, krátky spánok, sledovanie televízie, čítanie… Sedačka je často stredobodom každej domácnosti. Vyberte si tú svoju! Na veľtrhu Moddom nájdete kvalitné kúsky do menších i väčších interiérov vo všetkých vyhotoveniach. Či preferujete kožu, textil alebo inovatívne vodeodolné materiály, budete si mať z čoho vyberať. Vašu pozornosť jednoznačne upúta luxusná sedacia súprava Monnalisa, ktorá je výsledkom dlhoročného umenia. Hĺbka celého modelu až 138 cm zaručuje maximálny komfort a pôžitok a na svoje si tak prídu aj tí najnáročnejší zákazníci.

Vyspite sa doružova

Vedeli ste, že v posteli strávime až tretinu svojho života? Určite je preto namieste, aby sme tento čas „prespali“ čo najkvalitnejšie. Na veľtrhu Moddom objavíte kompletné riešenia nielen pre zdravý spánok, ale aj pre krásu vášho bývania. Harmonické a vkusné postele, či už z masívneho dreva, čalúnené textilom alebo potiahnuté kožou, klasické či tzv. boxspringové – výber je len na vás.

Autor: Shutterstock

Hodujte ako králi

V krajšom prostredí nám chutí lepšie. Súhlasíte? Vychutnajte si svoje jedlo vďaka skvelým jedálenským novinkám! Tak napríklad stôl s unikátnym riešením jedálenskej dosky z kombinácie tvrdeného skla a keramiky v rôznych dezénoch bude skvelým spoločníkom pri raňajkách, obedoch i večeriach. Alebo si vyberiete stôl, ktorý je unikátny vďaka ručnej výrobe a masívnemu drevu?

Upratovanie nechajte na iných

Načo sa zbytočne trápiť? Vďaka technologickým novinkám budete svoj domov udržiavať v čistote bez väčšej námahy. Revolučný robotický čistič okien rýchlo a precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov a zároveň sám vlhčí čistený povrch destilovanou vodou pomocou ultrazvukovej trysky. Ovládať ho môžete mobilným telefónom alebo diaľkovým ovládaním. S podlahami si ľahko poradí nový robotický mop či najnovší model robotického vysávača. Na Moddome nájdete aj „vzduchovú práčku“, ktorá po celý rok zaistí v miestnosti príjemnú klímu, či elegantný odvlhčovač vzduchu, vďaka ktorému vás prebytočná vlhkosť viac nebude trápiť.

Zariaďte si celý dom

Autor: Shutterstock

Inšpirovali sme vás? Na veľtrhu na vás čaká bohatá ponuka nábytku rôznych štýlov do každej miestnosti, ale aj na terasu či záhradu. Objavte aj dizajnové kuchyne, luxusné ručne tkané koberce a hovädzie kože na podlahu, unikátne tapety a stierky, machové steny a obrazy, jedinečné svietidlá a množstvo doplnkov, vďaka ktorým bude váš domov útulný. A pozor! Vďaka zľavám až 30 %, ktoré vystavovatelia ponúkajú len na veľtrhu, máte šancu získať ešte viac.

Veľtrh Moddom sa v Inchebe uskutoční od 16. do 20. októbra. Viac info na www.incheba.sk

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku