Na Slovensku odštartoval predpredaj novej hybridnej Toyoty C-HR. Ceny sú už známe

Toyota koncom júna tohto roku vo svetovej premiére odhalila úplne novú generáciu modelu Toyota C-HR. Rafinované kompaktné SUV, ktoré zaujme ostrými dizajnovými krivkami a ponúkne supermoderné technológie, už má teraz aj cenu, a Toyota tým odštartovala predpredaj.

30.08.2023 00:00
toyota, pr nepouzivat

Zákazníci na Slovensku si môžu začať predobjednávať úplne novú hybridnú Toyotu C-HR formou exkluzívnej online rezervácie na stránkach toyota.sk. Predobjednávky bez nutnosti online rezervácie začne Toyota prijímať v septembri. Vozidlo bude k dispozícii so šiestimi úrovňami výbavy – Comfort, Style, Executive, GR Sport, Executive Premiere Edition a najvyššou s názvom GR Sport Premiere Edition. Prvé vozidlá dorazia k zákazníkom v novembri tohto roku. Cena nového kompaktného hybridného SUV štartuje na úrovni 29 990 €. Predpredaj plug-in hybridnej verzie modelu C-HR sa spustí na jeseň, keď budú zároveň oznámené aj ceny pre náš trh.

toyota, pr nepouzivat

EDÍCIE TOYOTA C-HR PREMIERE EDITION

Nová hybridná Toyota C-HR prichádza na trh s dvoma špeciálnymi verziami Premiere Edition, ktoré predstavia najvyššiu úroveň výbavy a štýlu.

Edícia GR SPORT Premiere Edition prinesie štýlové prvky GR, ako je sieťovinový vzor „G“ na mriežke chladiča, 20-palcové disky kolies z ľahkých zliatin s novým dizajnom, označenie GR, ozdobný ornament „Liquid Black“ na stredovej konzole a športové predné sedadlá s reliéfnym logom GR na opierkach hlavy. Jej charakteristická farba je strieborná Precious Silver v dvojfarebnom vyhotovení Bi-tone Plus, pričom k dispozícii budú aj iné farebné varianty. K špecifikáciám výbavy patrí projekčný displej a prémiový audiosystém JBL.

Edícia Executive Premiere Edition má charakteristický dvojfarebný exteriér v žltom odtieni Sulphur, pričom k dispozícii budú aj iné farebné varianty. Kabína ponúka sedadlá z perforovanej kože s kontrastným prešívaním v odtieni Sulphur, projekčný displej a panoramatickú strechu.

toyota, pr nepouzivat

ELEKTRIFIKOVANÉ POHONNÉ JEDNOTKY

Úplne nová Toyota C-HR príde na trh s výberom štyroch elektrifikovaných pohonných jednotiek. Táto zostava demonštruje osvedčenú multitechnologickú cestu značky Toyota k uhlíkovej neutralite. Toyota je presvedčená, že je potrebné ponúknuť rozmanité možnosti, aby mali zákazníci prístup k cenovo dostupným a praktickým vozidlám, ktoré už dnes zrýchlia tempo znižovania emisií CO2 a pomôžu zabezpečiť úspešný prechod na mobilitu s nulovými emisiami.

Ponuka zahŕňa 1,8– a 2,0-litrové hybridné elektrické (HEV) verzie s názvom Hybrid 140, Hybrid 200 FWD a Hybrid 200 AWD.

Ďalšia elektrifikovaná pohonná jednotka vo verzii Plug-In Hybrid (PHEV) pribudne do ponuky na jeseň 2023, keď budú zároveň oznámené aj ceny pre náš trh. Disponovať bude motorom s objemom 2,0 l.

Kompletný cenník modelu C-HR hybrid: Cenník – Nová Toyota C-HR.pdf

toyota, pr nepouzivat
chyba