Nová Kuga s Ford PRENÁJOM dostupná ihneď a bez starostí

Ford Kuga je teraz ešte krajší a dostupnejší. Výbava Black Edition zdôrazňuje jeho športový imidž a dlhodobý prenájom vám uľahčí podnikateľský život.

14.11.2022 00:00
FORD, pr, nepouzivat Foto:
  • Ford Kuga prichádza v edícii Black Edition, ktorá podčiarkuje športový charakter a ponúka možnosť odlíšiť sa.
  • V predaji je s benzínovým aj naftovým motorom, ako full-hybrid a tiež plug-in hybrid.
  • Ford Kuga PHEV je najpredávanejší plug-in hybrid v Európe, vyniká elektrickým dojazdom v mestskom cykle až 88 km.
  • S prenájmom pre podnikateľov je teraz ešte dostupnejší a úplne bez starostí.

Silné argumenty

Ford Kuga nie je potrebné zvlášť predstavovať, napokon už od roku 2008 je synonymom kompaktných SUV. Silnými argumentmi v prospech kúpy sú predĺžená továrenská záruka na 5 rokov/120 000 km, servis zdarma, asistenčná služba Ford Euroservice, ako aj nová ponuka výhodného prenájmu pre podnikateľov.

Navyše, všetky vozidlá Ford Kuga sú dostupné skladom a bez čakania.

Dlhodobý prenájom Ford Kuga vám prinesie niekoľko dôležitých výhod. Bez akontácie a za jedinú mesačnú splátku, ktorú kompletne zaúčtujete do nákladov, máte postarané o servis, zimné pneumatiky, poistenia i diaľničnú známku počas celého trvania prenájmu. V porovnaní s finančným lízingom si výrazne zlepšíte váš cashflow a v konečnom dôsledku miniete aj menej peňazí.

Zistite cenu dlhodobého prenájmu Ford Kuga pre podnikateľov.

+2

Ford Kuga Black Edition: Skvelá výbava a viac športovosti

Nový Ford Kuga teraz prichádza s balíkom výbavy Black Edition. Zdôrazňuje športový imidž a vychádza pritom z verzie ST-Line X s bohatou paletou technológií a funkcií. Východisková verzia ST-Line X zahŕňa hodnotný interiér so športovým volantom a čiernym stropom, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča Sensico, či prémiový audiosystém Bang & Olufsen s 10 reproduktormi.

Balík Black Edition pridáva doplnky, ktoré SUV odlišujú od ostatných verzií. Ide predovšetkým o 20-palcové disky kolies, brzdové strmene v červenej farbe a ďalšie čierne doplnky.

Zistite viac o Ford Kuga Black Edition.

Na výber je naftová klasika aj plug-in hybrid s dojazdom až 88 km

Všestrannosť modelu dokazuje aj široká paleta konfigurácií, z ktorých si vyberie každý: na výber je pohon predných kolies, 4×4, manuálna, či automatická prevodovka.

Ponuka motorov v závislosti od verzie zahŕňa úsporné benzínové motory, ako aj full hybrid a plug-in hybrid nabíjateľný káblom.

Kuga PHEV s batériou dosahuje elektrický dojazd 68 km, respektíve až do 88 km v mestskom cykle, čím významne prekonáva štandard svojej triedy. Umožňuje tak znížiť prevádzkové náklady na minimum. Niet divu, že je to najpredávanejší plug-in hybrid v Európe.

chyba