Volkswagen s rúškom cez masku chladiča – biznis ide bokom

24.03.2020 13:05
VW, pr clanok, reklama, nepouzivat

Hrozba koronavírusu je presne ten čas, keď sa musíme všetci zomknúť a bojovať za spoločné ciele. Volkswagen vyzýva k noseniu rúšok a pripravuje pre fanúšikov obsah na skrátenie času.

Keď nastala globálna kríza kvôli pandémii koronavírusu, Volkswagen pozastavil akékoľvek súperenie a otvorene sa pripojil k aktivite slovenského importéra automobilov Kia s Instagramovou súťažou #ruskoniejehanba. Zároveň vyzval ďalšie automobilky, aby sa tejto iniciatívy chopili tiež. Súťaž vyzýva fanúšikov na šírenie tohto posolstva, uhádnutie modelu s rúškom cez masku chladiča a nosenie ochranného rúška.

To však nie je všetko. Mnoho ľudí je v týchto dňoch zavretých doma, ale výrazne obmedzuje svoje bežné aktivity. My vo Volkswagene sme nesmierne radi, keď sú ľudia takíto zodpovední. Zároveň chápeme, že „parkovať doma“ je náročné a na rad prichádza aj nuda. Preto sme pre vás v spolupráci s našimi ambasádormi pripravili špeciálny program.

Každý deň o 19:00 sa na našich Instagram Stories jeden z ambasádorov postará a vašu zábavu. A program je vskutku rozmanitý. Herec Vlado Kobielsky číta deťom rozprávky. Moderátor a zabávač Milan „Junior“ Zimnýkoval zas predvádza tematické varenie zo zásob. Fanúšik motoristického športu a F1 zvlášť, Števo Eisele, pre vás chystá zaujímavé kvízy zo sveta F1 a tipy na trávenie času pre automobilových maniakov. Hudobné okienko má na starosti populárna speváčka Celeste Buckingham, ktorá spieva piesne na želanie fanúšikov a talentovaný huslista Filip Jančík, ktorý pre vás hrá naživo.

Na stránke www.volkswagenblog.sk sme pre vás prichystali aj návod, ako si dezinfikovať auto pre tých, ktorí ho potrebujú využívať aj v čase, keď by sme mali všetci sedieť a parkovať doma. Ako vidíte, Volkswagen berie hrozbu koronavírusu vážne. Berte ju vážne aj vy. Seďte doma, parkujte doma a čas si kráťte aj programom, ktorý pre vás chystáme, či aspoň zodpovednými vychádzkami na slniečku a s rúškom, ak nie ste vonku úplne sami.

Prajeme vám a vašim blízkym veľa trpezlivosti, ale najmä veľa zdravia. Dúfame, že budeme môcť čoskoro naštartovať motory a poslať tento hnusný vírus kamsi do výfuku.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku