20 rokov neprekonané zabezpečenie vozidiel: VAM systém spoľahlivo ochráni aj vaše auto

11.06.2019 00:00
Vam system, PR článok, nepoužívať
Autor:

Hovorí sa, že vám neukradnú len to, čo nemáte. Pri autách to tak celkom neplatí. Pokiaľ máte totiž vo svojom vozidle nainštalovaný VAM systém, môžete pokojne spávať celé noci. Vaše auto ochráni aj pred naložením či odcudzením kolies.

Možnosti ochrany vášho auta pred krádežou

Zrekapitulujme si všetky možnosti, ako ochrániť vaše auto. Môžete napríklad vsadiť na poistku proti krádeži vozidla, čo však vaše auto pred samotnou krádežou neochráni. V prípade, že si zlodeji vaše auto vystriehnu, budete navyše na vyplatenie peňazí čakať okolo pol roka. Za zostatkovú hodnotu, ktorú vám poisťovňa vyplatí, si však nové auto v podobnej výbave kúpite len ťažko. Nepomôže vám ani ľahko prekonateľné čisto mechanické zabezpečenie či štandardná výbava od výrobcu, ktorá sa dá jednoducho obísť čítačkami či skenermi.

Autor: PR servis

Vedeli ste, že každý deň zmiznú na Slovensku zhruba 4 autá a sú to najmä modely Škody a Volkswagenu? Aká je teda najlepšia možnosť, ako si spoľahlivo ochrániť auto pred krádežou? Jednu sme našli: je to zabezpečovací systém VAM.

Ako VAM systém funguje?

VAM systém je 6-cestné elektromechanické zabezpečenie, ktoré dokonale ochráni vaše vozidlo pred každým možným spôsobom krádeže. Vaše vozidlo tak bude v bezpečí pred:

  • použitím rušičiek GPS/GSM/GPRS signálu,
  • použitím čítačky kódov či diaľkových ovládaní,
  • výmenou spínacej skrinky,
  • výmenou riadiacej jednotky motora,
  • výmenou palubnej dosky,
  • použitím duplikátu kľúča.
Autor: PR servis

Je VAM systém naozaj spoľahlivý?

Ide o zabezpečovací systém, ktorý zlodeji doteraz nevedeli prekonať. Štatistiky hovoria sami za seba: VAM systém je v súčasnosti namontovaný vo viac ako 6000 vozidlách. Zlodeji si robili zálusk na 500 z nich, ukradnúť sa im však nepodarilo ani jedno.

Ochrana aj proti naloženiu vozidla či krádeži kolies

Doplnkové zabezpečenie VAM ODŤAH ochráni vaše vozidlo aj proti jeho naloženiu či odcudzeniu kolies. Ochranu interiéru vozidla či kabínovej časti k tomu zabezpečí doplnkové zabezpečenie VAM AKUSTIK.

VAM systém vám namontujú na západe aj východe Slovenska

Zabezpečiť si svoje auto neprekonateľným VAM systémom môžete na pobočkách v Bratislave, Nitre, Žiline, Kalnej nad Hronom a v Lemešanoch na východe Slovenska.

Všetko o tom, ako spoľahlivý VAM systém funguje, sa dozviete na www.autoalarm-vamos.sk.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku