Aký bude tohtoročný Autosalon? Pripravte sa množstvo noviniek aj „lietajúce auto“

26.04.2019 08:05
Autosalon Incheba, PR článok, reklama, nepoužívať
Autor:

Bratislavský Autosalon si za uplynulé roky od mnohých automobilových novinárov i širokej verejnosti vyslúžil titul „Malá Ženeva“.

Niet sa čo čudovať, vďaka silnému zastúpeniu značiek, veľkému množstvu výstavných premiér a skvelému načasovaniu je automobilovou udalosťou nielen na Slovensku, ale aj v celej strednej Európe.

Ak ešte nie ste rozhodnutí, či sa oplatí Autosalon navštíviť, prinášame vám niekoľko dôvodov, pre ktoré by vaša odpoveď mala znieť „áno“.

Autor: PR servis

NAJ automobily aj AeroMobil

Bratislavský Autosalon sa v tomto roku hrdí prívlastkami NAJ hneď v niekoľkých prípadoch. Absolútny luxus a honosný vzhľad zosobní model Rolls Royce Cullinan, ktorý je najväčším a najdrahším SUV na svete. Dych vám vyrazí model Lamborghini Urus, ktorý nesie titul najrýchlejšieho SUV, a to nielen na Autosalone.

Keďže jedným zo súčasných trendov je elektromobilita, Autosalon v tomto smere nezaostáva a ukáže napríklad aj čisto elektrické SUV – Audi e-tron či Mercedes-Benz EQC, ktoré na Autosalone budú najekologickejšími SUV. Absolútnou zaujímavosťou však bude najnovší model lietajúceho auta – AeroMobil 4.0, ktorý doteraz nebol na Slovensku verejne predstavený. Pozornosť nepochybne zaujme aj nový Volkswagen Passat, Peugeot 208 vyrábaný v PSA Trnava, nový Hyundai i30 Fastback N či Kia Proceed. Stredoeurópsku premiéru si na bratislavskom AUTOSALONe „odbije“ Mazda 3 Sedan. V európskej výstavnej premiére sa predstaví Mercedes-Benz GLC kupé.

To však rozhodne nie je všetko, lebo celkovo sa môžete tešiť až na 50 značiek, ktoré sa postarajú o skutočne veľkolepú prehliadku.

Autor: PR servis

Škoda Autosalon Expres – poďte na Autosalon úplne zadarmo

Ďalší z jednoznačných „ťahákov“ a dôvodov, prečo sa oplatí Autosalon navštíviť. Nasadnite na troch miestach v Bratislave do pristavených áut, odvezte sa na Autosalon a nielenže neplatíte cestu, ale dokonca ani vstupné!

Detský Mini Autosalon a FESTÍKové atrakcie

Deti nemusíte nechať doma! V rámci krásnej expozície Mini Autosalonu budú zastúpené originálne licencované detské elektrické autíčka, ktoré sú vernou kópiou reálnych modelov. Deti si navyše na viacerých autíčkach budú môcť aj zajazdiť a urobiť si originálnu fotografiu. Neviete, kam s deťmi na 1. mája? Vezmite ich na Autosalon, lebo práve počas tohto dňa si tu užijete kopec zábavy vďaka outdoorovým Festíkovým atrakciám pod holým nebom.

Autor: PR servis

Street food zóna aj profesionálne líčenie

Ak vám pri prehliadke vystavených automobilov vyhladne, môžete zamiesiť do street food zóny, ktorá je novinkou tohtoročného Autosalonu, a vychutnať si svetové chute pod holým nebom. Pre dámy bude k dispozícii Dermacol Beauty kútik, kde sa môžu nechať bezplatne nalíčiť profesionálnymi vizážistkami a ešte viac si spríjemniť čas strávený na výstave.

Bratislavský Autosalon v Inchebe sa uskutoční v dňoch 30.4. – 5.5. 2019. Viac informácií na www.incheba.sk

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku