Kaštieľ Šalgovce prezentuje svoje rozprávkové svadby

Mnoho párov túži po dokonalej svadbe. Veľkému dňu predchádzajú hodiny, dni, možno aj týždne, či mesiace plánovania, zabezpečovania a príprav. Svadobný veľtrh je ideálnym miestom na svadobné prípravy a to všetko pod jednou strechou a bez stresu. Jedným z vystavovateľov je kaštieľ Šalgovce, ktorý zaľúbencom ponúka svadbu ako z rozprávky.

www.kastielsalgovce.sk
zdroj: www.kastielsalgovce.sk

Zásnubný prsteň sa na vašom prstenníku vyníma už nejaký ten piatok a vy spolu s partnerom začínate uvažovať o organizácii najkrajšieho dňa svojho života. Najskôr sa s partnerom zosynchronizujte a nájdite si vhodný termín na túto dôležitú životnú udalosť. Následne by ste si mali odpovedať na otázku, či chcete skôr menšiu alebo veľkú svadbu a podľa toho aj vyberať vhodnú lokalitu. Aký štýl svadby by sa vám páčil viac? Klasická v reštaurácii, romantická na zámku alebo skôr neštandardná na lúke pod hviezdnou oblohou? Keď si ujasníte základné atribúty a skĺbite vaše sny s reálnymi možnosťami, môžete pokračovať v ďalšom plánovaní.

zdroj: www.kastielsalgovce.sk
zdroj: www.kastielsalgovce.sk

Vyberte si svadobné šaty, v ktorých sa stanete očarujúcou nevestou. Partnerovi nechajte ušiť oblek na mieru. V reštaurácii si dohodnite úžasné svadobné menu, ktoré podráždi chuťové poháriky vašich hostí. Nič nenechajte na náhodu a pozvánku na svadbu pošlite v dostatočnom predstihu každému, kto pre vás niečo znamená a chcete ho mať v tento krásny deň pri sebe. Vyberte si svadobné obrúčky, kľudne každý v inom farebnom prevedení. Nezabudnite na svadobné doplnky ako náhrdelník, náušnice, korunka, či závoj, ktoré vás nádherne dozdobia. Vyberte si zábavu v štýle ktorý vám vyhovuje. Doriešte si odpovede na otázky typu „Ako a čím ozdobiť svadobnú sálu, svadobné auto a obradnú miestnosť?“ A v neposlednom rade myslite na dokumentáciu celého dňa D, aby sa vaše spomienky uchovali čo najdlhšie.

A potom si môžete ísť užívať na svadobnú cestu a snívať o spoločnom živote spolu s vašou láskou. 

Je toho veľa, na čo všetko treba pred svadbou myslieť, však? Svadobný veľtrh je preto ideálnym štartom pre každého, kto sa rozhodol vstúpiť do stavu manželského. Okrem toho, že na jednom mieste nájdete kopec inšpirácií a kvalitných dodávateľov, mnoho služieb a tovaru si tu viete objednať a nakúpiť s výraznými zľavami. Aj kaštieľ Šalgovce na tomto čarovnom mieste, dýchajúcom romantikou predvedie, ako vyzerá svadba v ich prekrásnom priestore a prevedení ich šikovných organizátorov.

Neváhajte a príďte sa inšpirovať ponukou svadobných prevedení kaštieľa Šalgovce na najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku, ktorý sa bude konať 10. – 11. februára 2017 (piatok, sobota) v Incheba Expo v Bratislave spolu s výstavou Interbeauty v čase od 10,00 do 18,00.

Informácie o kaštieli Šalgovce: http://www.kastielsalgovce.sk/ Informácie kde stánok kaštieľa Šalgovce nájdete: www.svadobnyvel­trh.sk alebo na www.facebook.com/svadobnyveltrh.

Videopozvánka – https://vimeo.com/…nyveltrh2016

zdroj: www.kastielsalgovce.sk
zdroj: www.kastielsalgovce.sk
Zerex.sk

Už vás nebaví byť „single“ na Valentína? Tu je 5 rád, ako prilákať partnera

14.02.2017 08:00

Cítite, že už je ten správny čas, vymeniť single život za náruč milujúceho partnera? Rozmýšľate nad tým, ako sa tam dostať? Prečítajte si naše rady.

Incheba

Veľtrh Dieťa a rodina ponúkne produkty pre najmenších a skvelú zábavu

01.02.2017 08:00

Rodičom, budúcim matkám, ale aj deťom je určený veľtrh Dieťa a rodina, ktorý sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe.

arios inzercia

Prečo sa bojíme experimentovať v kozmetike?

20.12.2016 08:00

Patríš k ženám, ktoré sa o seba radi starajú? Dopraješ si aspoň raz za čas hýčkanie v kozmetickom salóne?

KOALÍCIA: Robert Fico

Slovensko pre dvojakú kvalitu potravín iniciovalo summit V4

23.02.2017 18:29

Slovensko pre problematiku dvojakej kvality potravín v rámci členských štátov Európskej únie iniciovalo summit premiérov Višegrádskej štvorky.

Andrej Kiska

Kiska: Záväzok Slovenska voči NATO je potrebné naplniť

23.02.2017 17:50

Záväzok Slovenska voči NATO je podľa prezidenta SR Andreja Kisku potrebné naplniť.

paríž, rukojemnícka dráma, polícia,

Parížski tínedžeri zablokovali školy horiacimi kontajnerami

23.02.2017 16:50

Parížski tínedžeri vo štvrtok zablokovali 16 mestských stredných škôl horiacimi kontajnermi a provizórnymi barikádami na protest proti údajnému znásilneniu mladého černocha.

Geert Wilders

Wilders pre únik informácií zrušil verejné aktivity svojej strany

23.02.2017 16:32

Holandský krajne pravicový politik Geert Wilders vo štvrtok až do odvolania zrušil všetky verejné podujatia svoje Strany pre slobodu (PVV).