Veľtrh Dieťa a rodina ponúkne produkty pre najmenších a skvelú zábavu

Rodičom, budúcim matkám, ale aj deťom je určený veľtrh Dieťa a rodina, ktorý sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe. Veľtrh prináša bohatý výber produktov o starostlivosti pre deti od rôznych výrobcov a predajcov, ale aj sprievodný program venovaný otázkam tehotenstva, pôrodu a výchovy

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba

V bohatej ponuke vystavovateľov návštevníci nájdu nielen kočíky, autosedačky, detské oblečenie, plienky, hygienické prípravky a stravu, ale aj knihy, hračky a mnoho ďalších produktov pre pohodlie a uľahčenie každodennej starostlivosti o malé i väčšie deti. Sortiment obsahuje nielen bežné a známe výrobky, ale aj novinky a alternatívne produkty pre zástancov ekologického spôsobu života ako látkové plienky, oblečenie z bio bavlny a podobne.

Zaujímavé prednášky a workshopy s uznávanými odborníkmi z oblasti zdravia, výživy, dojčenia, aromaterapie či fyzioterapie poskytne Mama&Baby kongres. Ako správne cvičiť s bábätkom, materské vs. umelé mlieko, partner pri pôrode, kúpanie a ošetrovanie bábätka, dojčenie a bonding – to sú niektoré z pripravených tém prednášok a diskusií. Pre budúce mamičky je určený Tehotenský kongres, ktorý zahŕňa prednášky a workshopy s pôrodnou asistentkou, so zdravotnou sestrou z novorodeneckého oddelenia, s certifikovanou laktačnou poradkyňou a s mnohými ďalšími odborníkmi.

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba

Chcete prísť a neviete, kam s deťmi? Zoberte ich so sebou! Fantastický program sa postará o množstvo zábavy. Chlapci sa môžu tešiť na veľký NERF turnaj. Prichystané sú cvičná strelnica, testovanie nového radu Nerf Accustrike a Nerf Zombie, najnovšie Nerf-ky, slalom v aute Nerf Hauck a 4 turnajové ihriská.
V programe sú aj Festival hier, hudobno-tanečná rozprávka pre deti i dospelých Snehulienka a sedem trpaslíkov, bábkové divadlo Laktibrada, športové súťaže s RIOU, športovou lektorkou DC Preliezka, tvorivé dielne, ľudové remeslá a fun zóna.

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba

Veľtrh Dieťa a rodina sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe spoločne s veľtrhom krásy Interbeauty a Svadobným veľtrhom.

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba
Zerex.sk

Už vás nebaví byť „single“ na Valentína? Tu je 5 rád, ako prilákať partnera

14.02.2017 08:00

Cítite, že už je ten správny čas, vymeniť single život za náruč milujúceho partnera? Rozmýšľate nad tým, ako sa tam dostať? Prečítajte si naše rady.

www.kastielsalgovce.sk

Kaštieľ Šalgovce prezentuje svoje rozprávkové svadby

08.02.2017 16:03

Mnoho párov túži po dokonalej svadbe. Veľkému dňu predchádzajú hodiny, dni, možno aj týždne, či mesiace plánovania, zabezpečovania a príprav.

arios inzercia

Prečo sa bojíme experimentovať v kozmetike?

20.12.2016 08:00

Patríš k ženám, ktoré sa o seba radi starajú? Dopraješ si aspoň raz za čas hýčkanie v kozmetickom salóne?

KOALÍCIA: Robert Fico

Slovensko pre dvojakú kvalitu potravín iniciovalo summit V4

23.02.2017 18:29

Slovensko pre problematiku dvojakej kvality potravín v rámci členských štátov Európskej únie iniciovalo summit premiérov Višegrádskej štvorky.

Andrej Kiska

Kiska: Záväzok Slovenska voči NATO je potrebné naplniť

23.02.2017 17:50

Záväzok Slovenska voči NATO je podľa prezidenta SR Andreja Kisku potrebné naplniť.

paríž, rukojemnícka dráma, polícia,

Parížski tínedžeri zablokovali školy horiacimi kontajnerami

23.02.2017 16:50

Parížski tínedžeri vo štvrtok zablokovali 16 mestských stredných škôl horiacimi kontajnermi a provizórnymi barikádami na protest proti údajnému znásilneniu mladého černocha.

Geert Wilders

Wilders pre únik informácií zrušil verejné aktivity svojej strany

23.02.2017 16:32

Holandský krajne pravicový politik Geert Wilders vo štvrtok až do odvolania zrušil všetky verejné podujatia svoje Strany pre slobodu (PVV).