Veľtrh Dieťa a rodina ponúkne produkty pre najmenších a skvelú zábavu

Rodičom, budúcim matkám, ale aj deťom je určený veľtrh Dieťa a rodina, ktorý sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe. Veľtrh prináša bohatý výber produktov o starostlivosti pre deti od rôznych výrobcov a predajcov, ale aj sprievodný program venovaný otázkam tehotenstva, pôrodu a výchovy

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba

V bohatej ponuke vystavovateľov návštevníci nájdu nielen kočíky, autosedačky, detské oblečenie, plienky, hygienické prípravky a stravu, ale aj knihy, hračky a mnoho ďalších produktov pre pohodlie a uľahčenie každodennej starostlivosti o malé i väčšie deti. Sortiment obsahuje nielen bežné a známe výrobky, ale aj novinky a alternatívne produkty pre zástancov ekologického spôsobu života ako látkové plienky, oblečenie z bio bavlny a podobne.

Zaujímavé prednášky a workshopy s uznávanými odborníkmi z oblasti zdravia, výživy, dojčenia, aromaterapie či fyzioterapie poskytne Mama&Baby kongres. Ako správne cvičiť s bábätkom, materské vs. umelé mlieko, partner pri pôrode, kúpanie a ošetrovanie bábätka, dojčenie a bonding – to sú niektoré z pripravených tém prednášok a diskusií. Pre budúce mamičky je určený Tehotenský kongres, ktorý zahŕňa prednášky a workshopy s pôrodnou asistentkou, so zdravotnou sestrou z novorodeneckého oddelenia, s certifikovanou laktačnou poradkyňou a s mnohými ďalšími odborníkmi.

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba

Chcete prísť a neviete, kam s deťmi? Zoberte ich so sebou! Fantastický program sa postará o množstvo zábavy. Chlapci sa môžu tešiť na veľký NERF turnaj. Prichystané sú cvičná strelnica, testovanie nového radu Nerf Accustrike a Nerf Zombie, najnovšie Nerf-ky, slalom v aute Nerf Hauck a 4 turnajové ihriská.
V programe sú aj Festival hier, hudobno-tanečná rozprávka pre deti i dospelých Snehulienka a sedem trpaslíkov, bábkové divadlo Laktibrada, športové súťaže s RIOU, športovou lektorkou DC Preliezka, tvorivé dielne, ľudové remeslá a fun zóna.

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba

Veľtrh Dieťa a rodina sa uskutoční 10. a 11. februára v bratislavskej Inchebe spoločne s veľtrhom krásy Interbeauty a Svadobným veľtrhom.

zdroj: Incheba
zdroj: Incheba
www.happyhair.sk

Vybrať si vhodný účes? V 21. storočí je to už maličkosť!

27.03.2017 08:00

Zmena účesu je udalosť, ktorá nás môže zmeniť na nepoznanie. Ten správny zvýrazní všetky naše prednosti, ten nesprávny naopak odhalí naše slabosti.

Zerex.sk

Už vás nebaví byť „single“ na Valentína? Tu je 5 rád, ako prilákať partnera

14.02.2017 08:00

Cítite, že už je ten správny čas, vymeniť single život za náruč milujúceho partnera? Rozmýšľate nad tým, ako sa tam dostať? Prečítajte si naše rady.

www.kastielsalgovce.sk

Kaštieľ Šalgovce prezentuje svoje rozprávkové svadby

08.02.2017 16:03

Mnoho párov túži po dokonalej svadbe. Veľkému dňu predchádzajú hodiny, dni, možno aj týždne, či mesiace plánovania, zabezpečovania a príprav.

automobilka, volkswagen, výroba,

Automobilky žiadajú päť opatrení, ktoré udržia Slovensko na špici

28.03.2017 17:14

Udržanie konkurencieschopnosti automobilového priemyslu na Slovensku si vyžaduje plnenie piatich bodov, vyplýva z konferencie.

Prešov, doprava

Lepší Prešov chce v piatok zastaviť dopravu aj v Bratislave

28.03.2017 16:51

Združenie Lepší Prešov chystá na piatok blokádu premávky pri bratislavskej autobusovej stanici. Chcú tak tlačiť na stavbu obchvatu Prešova.

Ivo Nesrovnal

Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, tvrdí Asociácia hier

28.03.2017 16:44

Asociácie zábavy a hier tvrdí, že Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, Primátor odkázal, že im ide iba o peniaze. Poslanci budú o hazarde rozhodovať v stredu.

Hamburg, policajné auto, vrak, zhorený

Pri proteste proti summitu G20 podpálili v Hamburgu policajné vozidlá

28.03.2017 16:31

Ľavicoví demonštranti sa prihlásili k zodpovednosti za podpálenie šiestich policajných vozidiel v Hamburgu.