Parádne výhry najväčšej tipérskej komunity!

Borci z najväčšej tipérskej komunity majú za sebou úspešný zárobkový víkend.

Tipsport
zdroj: Tipsport

Tiket aréna je od hora až dole naplnená fantastickými úlovkami.

Tipér patrikhynar stavil na streleckú nôtu a rozhodol sa do svojho kombíku vybrať troch strelcov z hokejovej slovenskej a českej súťaže. A urobil dobre. Gólové zásahy Boltuna, Tybora a Indráka mu vyniesli skvelú výhru viac ako 6 000 EUR.

Skvelý čuch na futbal ukázal zase strnad5, ktorý na svojom Extratipe potriafal 12 futbalových stretnutí a zarobil si pekných takmer 1 200 EUR.

Poriadnou náložou sa komunite predviedol tipér china24, ktorý dva futbalové tipy naložil za vyše desaťtisíc eur a vyplatilo sa. Góly v prvých polčasoch padli a výhra vyše 22 000 EUR je už na jeho hráčskom účte. A takýchto lahôdok predviedol tento stratég v Tiket aréne hneď niekoľko. Skúsite to spoločne s ním aj vy?

Pozrite sa do Tiket arény a inšpirujte sa najlepšími tiketmi od skúsených tipérov, alebo sa sami pochváľte svojimi úspechmi.

Vytvorte si svoj účet v Tipsporte TU a získajte vstupný bonus až 2 000 EUR!

Tipsport

Šanca na play-off žije! Čo na to Belasí?

31.01.2017 00:00

Základná časť druhej najprestížnejšej hokejovej súťaže sveta KHL sa pomaly, ale isto blíži ku svojmu koncu. Slovenský zástupca Slovan Bratislava sa ešte snaží vybojovať si miestenku do vyraďovacej časti, no straty bodov v záverečnej fáze súťaže už pre Slovanistov neprichádzajú do úvahy.

Tipsport

V Australian Open sa rysuje semifinále! Kto v ňom nebude chýbať?

24.01.2017 08:00

Prvý grandslam sezóny sa prehupol do druhého týždňa a už začína ísť do tuhého. Sú stále v hre vaši favoriti? Štvrťfinálové bitky môžu veľa prehovoriť do súboja o šampióna!

Tipsport

Sledujte Australian Open naživo na TV Tipsport a získajte bonus až 2 000 EUR

16.01.2017 08:00

Andy Murray, Novak Djokovič, či Dominika Cibulková! Po roku sa opäť tenisová smotánka zíde na prvom grandslame v Austrálii.

KOALÍCIA: Robert Fico

Slovensko pre dvojakú kvalitu potravín iniciovalo summit V4

23.02.2017 18:29

Slovensko pre problematiku dvojakej kvality potravín v rámci členských štátov Európskej únie iniciovalo summit premiérov Višegrádskej štvorky.

Andrej Kiska

Kiska: Záväzok Slovenska voči NATO je potrebné naplniť

23.02.2017 17:50

Záväzok Slovenska voči NATO je podľa prezidenta SR Andreja Kisku potrebné naplniť.

paríž, rukojemnícka dráma, polícia,

Parížski tínedžeri zablokovali školy horiacimi kontajnerami

23.02.2017 16:50

Parížski tínedžeri vo štvrtok zablokovali 16 mestských stredných škôl horiacimi kontajnermi a provizórnymi barikádami na protest proti údajnému znásilneniu mladého černocha.

Geert Wilders

Wilders pre únik informácií zrušil verejné aktivity svojej strany

23.02.2017 16:32

Holandský krajne pravicový politik Geert Wilders vo štvrtok až do odvolania zrušil všetky verejné podujatia svoje Strany pre slobodu (PVV).