Meet the new chiefs: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore?

Poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je súčasťou Jenewein Group, od svojho vzniku nielen neustále rozvíja vlastné portfólio služieb s dôrazom na hĺbku záberu, ale zároveň pozorne sleduje najnovšie trendy a inovácie a ochotne zdieľa vlastné poznanie a skúsenosti s okolím. Aktuálne pripravuje v poradí tretie stretnutie zo série Meet the new chiefs.

AMPROP
AMPROP

Aktuálne stretnutie Meet the new chiefs sa uskutoční 5. apríla 2017 v Bratislave. Amrop tentoraz privíta a pozvaným účastníkom z radov vlastníkov, členov správnych orgánov, top manažérov a personálnych manažérov predstaví inšpiratívne príbehy ďalších dvoch lídrov:

Miroslava Kočana, generálneho riaditeľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne

a

Martina Kohúta, prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Moderovanú diskusiu vedenú Jurajom Porubským, šéfredaktorom slovenského vydania magazínu Forbes, odštartujú hlavné otázky večera: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore? Aké boli ich motívy a predstavy a aká je realita? Ako sa im darí, čo ich prekvapilo a aké úlohy ich čakajú? Je angažovanie korporátnych manažérov pre verejný sektor dôležité?

Viac o sérii Meet the new chiefs a pozvánku možno nájsť tu.

On-line registráciu na podujatie možno nájsť tu.

Amrop – Leaders for What’s Next

Amrop je poradenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a stredoeurópskom trhu. Je lídrom v oblasti Executive Search & Leadership Consulting. Slovenský Amrop je súčasťou globálnej siete poradenských spoločností zameraných na kontextom riadené cielené vyhľadávanie manažérov. S takmer 80 kanceláriami vo viac ako 50 krajinách Amrop disponuje hlbokým poznaním globálnych trhov a pomáha s hľadaním lídrov budúcnosti – Leaders for What’s Next – zvyknutých pracovať ponad hranice na trhoch na celom svete.

Amrop je členom The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najprestížnejšej globálnej asociácie poradenských spoločností so zameraním na Retained Executive Search & Leadership Consulting. Amrop je jej najdlhšie pôsobiacim členom a dosiaľ jediným členom s plnohodnotným zastúpením na Slovensku. K riešeniu poradenských projektov pristupujeme prostredníctvom vlastného modelu 3D špecializácie založenom na kombinovaní poznania sektorových, funkčných a vlastníckych špecifík klientskych zadaní, čo našim konzultantom umožňuje efektívne riešiť aj komplikované problémy v správnych orgánoch, na najvyšších manažérskych úrovniach a pri vysoko špecializovaných expertoch. Prostredníctvom riešení v oblasti ľudského kapitálu zameraného na talenty a lídrov pracujúcich v rôznych krajinách a celom spektre sektorov Amrop pomáha klientom rozvíjať biznis a dosahovať strategické ciele.

Amrop poskytuje poradenské riešenia v týchto oblastiach:

• Executive Search

• Professional Search

• Board Advisory

• Leadership Services

• Executive Coaching

Národné kariérne centrum

Na univerzitách sa stretnú študenti so zamestnávateľmi. Vysokoškoláci môžu záskať prácu už počas štúdia

28.03.2017 08:00

Národné kariérne centrum pomáha študentom vysokých škôl pri príprave a vstupe na trh práce. Uskutočnňuje viacero aktivít, prostredníctvom ktorých môžu študenti spoznať zamestnávateľov a ich pracovné pozície.

mds bory mall inzercia

Zmeňte svoj život s Profesia Days – Bory Mall Edition

22.02.2017 08:00

Chcete získať stabilné pracovné miesto, slušný plat, vyššie uznanie v práci a robiť to, čo vás baví a napĺňa? Nenechajte nič na náhodu.

NitraDen.sk

Toto sú veci, ktoré si zistite pred pohovorom

07.12.2016 08:00

Nie všetci uchádzači sú pripravení rovnako. Niektorí na pohovor prídu len z nudy, iní zas kvôli potvrdeniu pre úrad práce.

automobilka, volkswagen, výroba,

Automobilky žiadajú päť opatrení, ktoré udržia Slovensko na špici

28.03.2017 17:14

Udržanie konkurencieschopnosti automobilového priemyslu na Slovensku si vyžaduje plnenie piatich bodov, vyplýva z konferencie.

Prešov, doprava

Lepší Prešov chce v piatok zastaviť dopravu aj v Bratislave

28.03.2017 16:51

Združenie Lepší Prešov chystá na piatok blokádu premávky pri bratislavskej autobusovej stanici. Chcú tak tlačiť na stavbu obchvatu Prešova.

Ivo Nesrovnal

Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, tvrdí Asociácia hier

28.03.2017 16:44

Asociácie zábavy a hier tvrdí, že Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, Primátor odkázal, že im ide iba o peniaze. Poslanci budú o hazarde rozhodovať v stredu.

Hamburg, policajné auto, vrak, zhorený

Pri proteste proti summitu G20 podpálili v Hamburgu policajné vozidlá

28.03.2017 16:31

Ľavicoví demonštranti sa prihlásili k zodpovednosti za podpálenie šiestich policajných vozidiel v Hamburgu.