Vianočný koncert Úsmev ako dar priniesol okrem hviezd aj silné príbehy bývalých „domovákov“

Už po 34. krát mohli diváci sledovať na Štedrý deň na Jednotke Vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar. Vystúpilo na ňom množstvo známych umelcov a moderátorov zo Slovenska i zahraničia.

Z množstva zvučných mien spomenieme Celeste Buckingham, Adama Ďuricu, či Dominiku Mirgovú, Markétu Konvičkovú, Jana Bendiga, Katku Hasprovú, Bystríka, skupinu Polemic, Laciho Strika či bývalých „domovákov“ Ferka Baloha a Laca Bubnára. Moderátormi boli Adéla Banášová, Matej „Sajfa“ Cifra, „Junior Milan Zimnýkoval, Katka Brychtová, Juraj Kemka a Marián Miezga. Tradičné ocenenie Úsmevu – Cenu Milana Rúfusa prevzal kňaz a veľký vzor v starostlivosti o ľudí bez domova otec Maroš Kuffa. Okrem umelcov a vystúpení detí z detských domovov zazneli i príbehy úspešných odchovancov detských domovov.

Chceme touto cestou poďakovať všetkým: umelcom, tvorivému teamu, organizátorom, dobrovoľníkom, pracovníkom Úsmevu ako dar, sponzorom, darcom i ďalším podporovateľom za pomoc a vytvorenie zázemia, vďaka ktorému sa mohol koncert uskutočniť a priniesť veľa radosti pre deti.

Ak chcete pomôcť riešiť situáciu opustených detí, máte možnosť prispieť formou sms v tvare DMS USMEV (DMS medzera USMEV) na číslo 877. Cena DMS je 2 EUR v sieti operátorov Orange, O2 a Telekom. Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Vyzbierané finančné prostriedky organizácia použije na rozvojové a vzdelávacie projekty pre deti z detských domovov, náhradných a ohrozených rodín.

Viac o aktivitách Úsmevu ako dar či Vianočnom benefičnom koncerte sa dozviete na www.usmev.sk, tiež na našich kontách na sociálnych sieťach facebook, instagram, twitter, youtube, pinterest a myspace.

Ladislav Ontko, PR manager SPDDD Úsmev ako dar

Usmev ako dar inzercia

Hviezdy darovali deťom z domovov najvzácnejší dar

23.12.2016 17:03

Do vianočnej televíznej ponuky tento rok tradične prispeje aj spoločnosť Úsmev ako dar. Už 34. ročník Vianočného benefičného koncertu bude odvysielaný na obrazovkách RTVS 24.12.2016 o 12:00.

arios inzercia

Úsmevy a radosť v detskom domove

20.12.2016 08:00

Vianočný čas je neopakovateľný. Je to čas splnených očakávaní a dobročinnosti, keď každé srdce dostane príval ľudskosti, pochopenia, šťastia a lásky.

www.dakujeme.sk

Staňte sa dobronošom aj vy a darujte Vianoce

13.12.2016 09:14

Najmä predvianočné obdobie nás vždy prinúti viac poobzerať sa po našom okolí. Viac si ceníme a sme vďační za zdravie a pohodu našich rodín. Avšak, nie každý z nás má tú možnosť plného zdravia, rodinného zázemia či finančného zabezpečenia...

KOALÍCIA: Robert Fico

Slovensko pre dvojakú kvalitu potravín iniciovalo summit V4

23.02.2017 18:29

Slovensko pre problematiku dvojakej kvality potravín v rámci členských štátov Európskej únie iniciovalo summit premiérov Višegrádskej štvorky.

Andrej Kiska

Kiska: Záväzok Slovenska voči NATO je potrebné naplniť

23.02.2017 17:50

Záväzok Slovenska voči NATO je podľa prezidenta SR Andreja Kisku potrebné naplniť.

paríž, rukojemnícka dráma, polícia,

Parížski tínedžeri zablokovali školy horiacimi kontajnerami

23.02.2017 16:50

Parížski tínedžeri vo štvrtok zablokovali 16 mestských stredných škôl horiacimi kontajnermi a provizórnymi barikádami na protest proti údajnému znásilneniu mladého černocha.

Geert Wilders

Wilders pre únik informácií zrušil verejné aktivity svojej strany

23.02.2017 16:32

Holandský krajne pravicový politik Geert Wilders vo štvrtok až do odvolania zrušil všetky verejné podujatia svoje Strany pre slobodu (PVV).