Keď automobilka tvorí oblečenie

Trendom je okrem vozidiel ponúknuť ďalší rozmer značky - oblečenie a doplnky. MINI buduje emočné spojenie s fanúšikmi módnou kolekciou MINI Lifestyle.

BMW inzercia
Autor:

MINI Lifestyle obsahuje viac ako 50 produktov od spomínaného oblečenia, cez tašky, puzdrá, až po dômyselné predmety každodennej potreby. Celú kolekciu dopĺňa súprava špeciálnych výrobkov pre deti spolu s alternatívnymi spôsobmi dvojkolesovej a štvorkolesovej prepravy pre mladých i starších. Kolekcia stelesňuje novú identitu MINI ako súčasť nového zamerania značky. Svojím čistým a nadčasovým výrazom, dizajnom a vysoko kvalitnými materiálmi odráža charakter a imidž MINI, ktoré siahajú aj do iných oblastí než len výroba automobilov.

Nová kolekcia MINI Lifestyle sa zameriava na kontrastujúce formy, farby a materiály. Jednou z charakteristík kolekcie je hra farebných tónov – typické „farebné blokovanie“ MINI. Výrazné odtiene Aqua a Lemon sa prelínajú s podkladovou čiernou, bielou a sivou farbou vytvárajúc tak pôsobivý farebný koncept.

Novou kolekciou MINI odkazuje aj na svoje britské korene. Príkladom je čajník MINI Teapot a zladená šálka MINI Cup Colour Block, ktoré približujú britskú čajovú kultúru z osobitého uhla pohľadu. Vďaka cestovnej fľaši MINI Travel Flask a hrnčeku MINI Travel Mug si majitelia môžu vychutnať čajový obrad MINI i na cestách.

Kolekcia odráža snahu značky o zodpovedné využívanie zdrojov. V produktoch je použitý len papier a drevo s certifikátom FSC. Acetát v ručne vyrobených talianskych slnečných okuliaroch MINI Sunglasses Aviator Colour Bock a MINI Sunglasses Panto Colour Block podlieha biologickému rozkladu. MINI teraz používa aj inovatívny materiál LEFA – udržateľnú alternatívu kože vyrobenú z recyklovanej kože nájdeme v batohu MINI Backpack a taške MINI Laptop Bag.

Kolekcia má čo ponúknuť aj deťom. Súpravy MINI Kids Craft Sets umožňujú postaviť si z obalov, ktoré sa nájdu v každej domácnosti, čokoľvek od autoumyvárne po zvieratká. Zábavnou formou tak podnecujú kreativitu, ale zároveň vštepujú zodpovedný prístup k zdrojom. Kolekcia je dostupná exkluzívne u predajcov automobilov MINI.

VW inzercia

Volkswagen Golf: Schopnosti najlepších

23.02.2017 08:03

Auto, ktoré roky definuje svoju triedu, opäť posúva hranice. Volkswagen Golf je teraz kráľom konektivity a viete ho ovládať aj gestami!

Hyundai inzercia uvodna Vysoke tatry

Zistili sme, ktoré lyžiarske strediská sú najviac obľúbené u Slovákov

16.02.2017 10:55

Navštevujú ich lyžiari zo všetkých kútov Slovenska, či už z Košíc alebo z Bratislavy.

MDS eznamka inzercia

Najpohodlnejšie je uhradiť eznamku z domu

24.01.2017 08:41

Aj keď nákup diaľničných známok v elektronickej podobe je už rok realitou, základné pravidlá stoja za zopakovanie.

KOALÍCIA: Robert Fico

Slovensko pre dvojakú kvalitu potravín iniciovalo summit V4

23.02.2017 18:29

Slovensko pre problematiku dvojakej kvality potravín v rámci členských štátov Európskej únie iniciovalo summit premiérov Višegrádskej štvorky.

Andrej Kiska

Kiska: Záväzok Slovenska voči NATO je potrebné naplniť

23.02.2017 17:50

Záväzok Slovenska voči NATO je podľa prezidenta SR Andreja Kisku potrebné naplniť.

paríž, rukojemnícka dráma, polícia,

Parížski tínedžeri zablokovali školy horiacimi kontajnerami

23.02.2017 16:50

Parížski tínedžeri vo štvrtok zablokovali 16 mestských stredných škôl horiacimi kontajnermi a provizórnymi barikádami na protest proti údajnému znásilneniu mladého černocha.

Geert Wilders

Wilders pre únik informácií zrušil verejné aktivity svojej strany

23.02.2017 16:32

Holandský krajne pravicový politik Geert Wilders vo štvrtok až do odvolania zrušil všetky verejné podujatia svoje Strany pre slobodu (PVV).