Keď automobilka tvorí oblečenie

Trendom je okrem vozidiel ponúknuť ďalší rozmer značky - oblečenie a doplnky. MINI buduje emočné spojenie s fanúšikmi módnou kolekciou MINI Lifestyle.

BMW inzercia
Autor:

MINI Lifestyle obsahuje viac ako 50 produktov od spomínaného oblečenia, cez tašky, puzdrá, až po dômyselné predmety každodennej potreby. Celú kolekciu dopĺňa súprava špeciálnych výrobkov pre deti spolu s alternatívnymi spôsobmi dvojkolesovej a štvorkolesovej prepravy pre mladých i starších. Kolekcia stelesňuje novú identitu MINI ako súčasť nového zamerania značky. Svojím čistým a nadčasovým výrazom, dizajnom a vysoko kvalitnými materiálmi odráža charakter a imidž MINI, ktoré siahajú aj do iných oblastí než len výroba automobilov.

Nová kolekcia MINI Lifestyle sa zameriava na kontrastujúce formy, farby a materiály. Jednou z charakteristík kolekcie je hra farebných tónov – typické „farebné blokovanie“ MINI. Výrazné odtiene Aqua a Lemon sa prelínajú s podkladovou čiernou, bielou a sivou farbou vytvárajúc tak pôsobivý farebný koncept.

Novou kolekciou MINI odkazuje aj na svoje britské korene. Príkladom je čajník MINI Teapot a zladená šálka MINI Cup Colour Block, ktoré približujú britskú čajovú kultúru z osobitého uhla pohľadu. Vďaka cestovnej fľaši MINI Travel Flask a hrnčeku MINI Travel Mug si majitelia môžu vychutnať čajový obrad MINI i na cestách.

Kolekcia odráža snahu značky o zodpovedné využívanie zdrojov. V produktoch je použitý len papier a drevo s certifikátom FSC. Acetát v ručne vyrobených talianskych slnečných okuliaroch MINI Sunglasses Aviator Colour Bock a MINI Sunglasses Panto Colour Block podlieha biologickému rozkladu. MINI teraz používa aj inovatívny materiál LEFA – udržateľnú alternatívu kože vyrobenú z recyklovanej kože nájdeme v batohu MINI Backpack a taške MINI Laptop Bag.

Kolekcia má čo ponúknuť aj deťom. Súpravy MINI Kids Craft Sets umožňujú postaviť si z obalov, ktoré sa nájdu v každej domácnosti, čokoľvek od autoumyvárne po zvieratká. Zábavnou formou tak podnecujú kreativitu, ale zároveň vštepujú zodpovedný prístup k zdrojom. Kolekcia je dostupná exkluzívne u predajcov automobilov MINI.

Land rover inzercia

Cestou-necestou

20.03.2017 08:00

Či už musíte plniť každodenné povinnosti v meste, chcete ísť na dovolenku po diaľnici, alebo vás to ťahá do srdca prírody, Land Rover vás odvezie vždy a kamkoľvek.

tiguan VW inzercia

Volkswagen Tiguan: auto pre všetkých

15.03.2017 08:05

Dnešné autá dokážu oveľa viac, než iba jazdiť. Volkswagen Tiguan je príkladom perfektného spoločníka do každej situácie.

Zdroj: OMV

Najlepšia umývacia linka zadarmo

14.03.2017 13:54

Čisté auto síce možno nie je rýchlejšie, ale určite je krajšie a príjemnejšie sa v ňom vozí. OMV We care more, staráme sa viac.

automobilka, volkswagen, výroba,

Automobilky žiadajú päť opatrení, ktoré udržia Slovensko na špici

28.03.2017 17:14

Udržanie konkurencieschopnosti automobilového priemyslu na Slovensku si vyžaduje plnenie piatich bodov, vyplýva z konferencie.

Prešov, doprava

Lepší Prešov chce v piatok zastaviť dopravu aj v Bratislave

28.03.2017 16:51

Združenie Lepší Prešov chystá na piatok blokádu premávky pri bratislavskej autobusovej stanici. Chcú tak tlačiť na stavbu obchvatu Prešova.

Ivo Nesrovnal

Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, tvrdí Asociácia hier

28.03.2017 16:44

Asociácie zábavy a hier tvrdí, že Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, Primátor odkázal, že im ide iba o peniaze. Poslanci budú o hazarde rozhodovať v stredu.

Hamburg, policajné auto, vrak, zhorený

Pri proteste proti summitu G20 podpálili v Hamburgu policajné vozidlá

28.03.2017 16:31

Ľavicoví demonštranti sa prihlásili k zodpovednosti za podpálenie šiestich policajných vozidiel v Hamburgu.